نگاه فارس

بیرانوند: در پرسپولیس می‌مانم و می‌خواهم به افتخارات بزرگی برسم

۳ تیر ، ساعت ۱۴:۱۸

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران گفت: قطعا در پرسپولیس می‌مانم و می‌خواهم به افتخارات بزرگی در پرسپولیس دست پیدا کنم.

به گزارش نگاه فارس؛ علیرضا بیرانوند  ظهر امروز در جمع خبرنگاران استان لرستان  اظهارداشت: امسال سال خیلی سختی داشتیم، سال رویایی برای من بود چون هم پرسپولیس قهرمان لیگ شد، جزء تیم‌های آسیایی قرار گرفتیم و هم تیم ملی به جام جهانی صعود کرد، از این روند خیلی خوشحال هستم و امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه دهیم.

وی در رابطه با فعالیت جوانان و نوجوانان در مدارس  فوتبال استان افزود: این دانش‌آموزان معلم دارند و به طور یقین معلمان به آنها گفته‌اند که باید چه کارهایی را انجام دهند تا به جایگاهی که می‌خواهند برسند من نیز من از آنها می‌خواهم که اول درس خود را بخوانند و بیشتر تلاش کنند، زحمت بکشند تا به جایگاهی که می‌خواهند برسند.

دروازه بان تیم باشگاه پرسپولیس در رابطه با صحبت‌های مطرح شده برای  پیوستن به یک تیم ترکیه‌ای عنوان کرد: تا کنون هیچ حرفی نزده‌ام و نمی‌دانم این صحبت‌ها از کجا می‌آید که سکوت بیرانوند یک نوع اعتراض بوده است که می‌خواهد برود.

وی بیان کرد: اصلا نیازی نیست من در این زمینه صحبت کنم، وقتی یک بازیکن قرار دادی می‌بندد دیگر نیاز نیست صحبت کند که می‌خواهم بروم یا نروم؛  وقتی قرار داد پنج ساله با پرسپولیس می‌بندم به این معنی است که می‌خواهم به افتخارات بزرگی در باشگاه پرسپولیس به دست آورم.

بیرانوند گفت: یکی از این افتخاراتی که به دست آوردم این است که با پرسپولیس قهرمان ایران شدم و هم اینکه بعد از چند سال به هشت تیم آسیا  پیوستیم به خاطر همین قرار دادم را با پرسپولیس تمدید کردم.

وی تصریح کرد: امسال هم سال سختی است و احتمالا جام جهانی  برگزار شود، من نیز می‌خواهم جایی باشم که آمادگی خود را حفظ کنم بنابراین وقتی سکوت می‌کنم به این معنی است قرار داد دارم و اگر تاکنون سر تمرین نرفته‌ام به این دلیل بوده که برانکو به هشت ملی پوش ما استراحت داده است و مطمئن باشید  نخستین نفری که سرتمرین پرسپولیس می رود من هستم.

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران خاطر نشان کرد: مطرح شده که چرا در فضای مجازی پست نمی‌گذاری اما من به همه هواداران می‌گویم نیازی نیست که در فضای مجازی پست بگذارم که می خواهم بروم یا نروم.

وی با بیان اینکه صحبت «فنر باغچه» نیز هست و قطعی است و باشگاه نیز در جریان است، اظهار داشت: در این زمینه با من هیچ صحبتی نشده است و فقط باشگاه در جریان است و اعلام می‌کنم تا جایی که قرار داد دارم در خدمت تیم پرسپولیس هستم و برای هواداران سرم را هم می‌گذارم.

منبع: تسنیم


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *