نگاه فارس
سرلشکر باقری در جمع خبرنگاران:

آمریکایی‌ها تروریست‌ها را از عراق و سوریه به افغانستان منتقل می‌کنند

۱۷ بهمن ، ساعت ۱۵:۰۹

 آمریکایی ها وقتی دیدند در عراق و سوریه داعش و گروه‌های سازمان یافته تروریستی جایگاه و سرزمین تصرفی را از دست دادند، آنان را به طرق مختلف به افغانستان منتقل می کنند و ما شاهد انفجار، ترور و جنایات جدیدی در افغانستان هستیم.

به گزارش نگاه فارس، سرلشکر محمد باقری در حاشیه همایش تجلیل از پژوهشگران برتر نیروهای مسلح که در دانشگاه دفاع ملی برگزار شد، در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه آمریکایی ها بهانه حضورشان در منطقه جنوب غرب آسیا را وجود تنش می‌دانند، گفت: اگر منطقه ما منطقه آرامی باشد قاعدتا باید آنان ارتش خود را جمع کنند و بروند و کشورهای منطقه خودشان امنیت منطقه را تامین کنند.

وی افزود: آمریکایی ها وقتی دیدند در عراق و سوریه داعش و گروه های سازمان یافته تروریستی جایگاه و سرزمین تصرفی را از دست دادند، آنان را به طرق مختلف به افغانستان منتقل می‌کنند و ما شاهد انفجار، ترور و جنایات جدیدی در افغانستان هستیم.

باقری با بیان اینکه اعتقاد داریم این توطئه آمریکایی ها در حال توسعه است و ملت افغانستان، دست در دست هم با آن مقابله خواهند کرد، گفت: ان‌شاءالله شاهد آن باشیم که هیچ یک از گروه های تروریستی و دست نشانده آمریکا در منطقه حضور نداشته باشند.

وی در پایان با تاکید بر لزوم حضور حداکثری مردم در راهپیمایی ٢٢ بهمن، گفت: ٢٢ بهمن میثاق ملی همه ملت ایران از تمامی گروه ها و سلایق درون نظام است و هرکسی که جمهوری اسلامی را پذیرفته و آن را به جان خریده و به قانون اساسی رای داده است و پای نظام ایستاده با حضور در راهپیمایی ٢٢ بهمن به دشمنان پیام می دهد که ملت ایران  یک ملت متحد و یکپارچه در پیشبرد اهداف انقلاب و مقابله با تهدیدات دشمن است.

خبرگزاری ایسنا


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *