نگاه فارس
اذعان افسر بلندپایه اسرائیلی:

حزب الله توان نابودی بندر حیفا و اسدود را در جنگ آینده دارد

۱۷ بهمن ، ساعت ۱۴:۲۴

یک افسر عالی رتبه ارتش رژیم صهیونیستی با اشاره به توان حزب الله برای نابودی بنادر حیفا و اسدود در جنگ آینده از ایفای نقش ویژه ایران در تجهیز حزب الله ابراز نگرانی کرد.

به گزارش نگاه فارس به نقل از خبرگزاری فلسطین الیوم، یک افسر عالی رتبه اسرائیلی گفت: حزب الله از چنان قدرت نظامی برخوردار است که می تواند تمامی تاسیسات گازی دریایی اسرائیل را هدف قرار دهد، ایران آنها را به بهترین سلاح ها از جمله موشک های زمین به دریای دور بُرد و موشک های بسیار پیشرفته و هواپیماهای شناسایی مجهز کرده است.

وی در مصاحبه با خبرنگاران نظامی اسرائیلی افزود: اسرائیل به جنگ نزدیک شده است و ارتش چشمان خود را باز نگه داشته و به پیشرفت امور ادامه می دهد، دخالت ایران مزاحمت و مانعی بزرگ برای اسرائیل است.

این افسر صهیونیست تاکید کرد: ایران به تجهیز حزب الله ادامه می دهد چنانچه ارتش اسرائیل توجه دارد که سلاح هایی که در دست ارتش سوریه است به دست حزب الله نیز می رسد در نتیجه ممکن است حزب الله آتش جنگ را از اراضی سوریه به روی اسرائیل بگشاید.

وی در ادامه گفت: نیروی دریایی اسرائیل برای هر گونه درگیری در آینده آماده است چرا که حزب الله در جنگ آینده بر استفاده از موشک های دور بُرد زمین به دریا، کشتی های کوچک، غواص ها و هواپیماهای شناسایی متمرکز می شود.

این افسر عالی رتبه ارتش اسرائیل در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با وجود اینکه ما مصر را دشمن خود نمی دانیم اما تحمل نمی کنیم که این کشور از زیردریایی هایی آلمانی مشابه آنچه ما در اختیار داریم برخوردار باشد/قدسنا


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *