نگاه فارس
در مورد رفیعی ممکن است اتفاقاتی رخ دهد

ترکاشوند: ۳۰۰ میلیون ما در مقابل ۱.۸ میلیارد استقلال معلوم است که آبنبات چوبی می‌شود!/ مصلح را با ۴۰۰ میلیون پرسپولیسی کردیم!

۲۹ خرداد ، ساعت ۱۳:۵۱

مسئول نقل‌وانتقالات باشگاه پرسپولیس مدعی شد باشگاه استقلال یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای دریافت رضایتنامه داریوش شجاعیان پرداخت کرده است.

به گزارش نگاه فارس؛ محمد ترکاشوند در گفت‌وگو با رادیو تهران در مورد آخرین وضعیت پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات و مذاکرات این باشگاه با بشار رسن عراقی اظهار داشت: نقل‌وانتقالات در رده بزرگسالان برای ما به اتمام رسیده است و فعالیت‌هایی که در زمینه جذب بازیکن انجام می‌دهیم مربوط به بازیکنان زیر ۲۳ سال است. با بازیکن عراقی یادشده صحبت‌هایی کرده‌ایم و چون او با باشگاهش قرارداد دارد، منتظریم تا به پیشنهاد ما پاسخ دهد.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس حاضر بود بیشتر از باشگاه استقلال برای رضایت‌نامه داریوش شجاعیان هزینه کند، تأکید کرد:  اینکه می‌گویند ما حاضر بودیم پول بیشتری نسبت به استقلال به باشگاه گسترش فولاد بدهیم، واقعیت ندارد. باشگاه گسترش فولاد مبلغ رضایت‌نامه شجاعیان را یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون اعلام کرده بود که ما گفتیم فقط ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون به اضافه یک بازیکن جوان در انتقال شجاعیان پرداخت خواهیم کرد که به نظر می‌آید یکسری از افراد صحبت‌های ما را برعکس برداشت کرده‌اند. تا آنجا که من می‌دانم باشگاه استقلال برای انتقال شجاعیان ۶۰۰ میلیون نقد و سه فقره چک ۵۰۰ میلیونی به باشگاه گسترش فولاد داده است. {جمع این عدد که ترکاشوند اعلام کرد با رقم یک میلیارد و ۸۰۰ میلیونی خودش همخوانی ندارد.}

مسئول نقل‌وانتقالات باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا صحت دارد سروش رفیعی با تیم قطری قرارداد نهایی‌اش را امضا نکرده و ممکن است به پرسپولیس برگردد، گفت: من با سروش صحبت کردم. قرار شد او تا یکی دو روز آینده به باشگاه آمده و در مورد برخی مسائل حرف بزنیم. نمی‌توانم در مورد بازگشت سروش صحبت قطعی کنم، اما هیچ اتفاقی بعید نیست و در صحبت‌هایی که با او خواهیم داشت همه چیز مشخص خواهد شد.

ترکاشوند راجع به اینکه آیا باشگاه پرسپولیس خواسته‌های برانکو را در فصل نقل‌وانتقالات برآورده کرده است یا نه، تصریح کرد: بله، صددرصد نفرات مدنظر برانکو را جذب کردیم.

وی درباره اظهارنظر هوشنگ نصیرزاده مبنی بر اینکه با پولی که پرسپولیس برای شجاعیان می‌داد، می‌شد آب‌نبات چوبی خرید، خاطرنشان کرد: بله ۳۰۰ میلیونی که ما گفته بودیم در مقایسه با مبلغ یک میلیارد و ۸۰۰ میلیونی  که استقلال برای رضایت‌نامه شجاعیان می‌داد، واقعاً در حد خرید آب‌نبات چوبی بود. صحبت‌های ما با خود شجاعیان به این شکل بود که همان اول به او گفتیم به موضوع قراردادت با باشگاه گسترش ورود نمی‌کنیم و از این پول‌ها نداریم که بخواهیم به باشگاهت بدهیم. تو خودت رضایت‌نامه‌ات را بگیر و آن وقت بر سر مبلغ قرارداد صحبت خواهیم کرد.

مسئول نقل‌وانتقالات باشگاه پرسپولیس در واکنش به صحبت‌های مطرح شده در مورد شایان مصلح مبنی بر اینکه استقلالی‌ها مدعی‌اند باشگاه پرسپولیس پول خیلی بیشتری نسبت به آنها به این بازیکن داده است، اظهار داشت: اصلاً این موضوع صحت ندارد. خودتان می‌دانید در دو سال گذشته که علی‌اکبر طاهری به باشگاه پرسپولیس آمده صداقت حرف اول را می‌زند. ما در مورد قراردادها شفاف‌سازی کرده‌ایم و حواله‌های آن را در اختیار سازمان لیگ قرار داده‌ایم. قرارداد شایان مصلح با باشگاه پرسپولیس ۴۰۰ میلیون تومان است و یکسری آپشن‌هایی هم دارد.

ترکاشوند همچنین در پاسخ به صحبت‌های پندار توفیقی که مدعی شده است باشگاه پرسپولیس پیشنهاد ۷۰۰، ۸۰۰ میلیونی به مصلح داده است، گفت: نمی‌دانم این صحبت‌ها را از کجا می‌آورند! مصلح قبل از اینکه با باشگاه استقلال مذاکره کند، با ما جلسه داشت و همان موقع قرارداد امضا کردیم. او پرسپولیس را دوست داشت و برای آمدن به تیم ما حتی با محمد انصاری و یکی دو پیشکسوت هم مشورت کرده بود.

وی در پایان با اشاره به اینکه گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس با اشکان دژاگه وارد مذاکره شده است، گفت: نه، این صحبت‌ها فقط در رسانه‌ها مطرح شده است و من بی‌اطلاعم.

منبع: تسنیم


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *