نگاه فارس
آیا خبرگزاری دولت در استان فارس با منافع سیاسی تیتر می‌زند؟

چی بود چی نوشت!

۱۹ اسفند ، ساعت ۱۶:۴۳

امیدواریم که این اشتباه توسط مسئولین خبرگزاری ایرنا استان فارس تصحیح گردد تا این شائبه که این اشتباه سهوی نبوده است هم برطرف شود

به گزارش نگاه فارس، خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در فارس در گزارشی که امروز از خطبه  روز گذشته امام‌جمعه مرودشت کارکرد، تیتری را برای مطلب خود انتخاب کرد که به‌هیچ‌وجه  در سخنان امام‌جمعه مرودشت چنین صحبت‌هایی وجود ندارد. این خبرگزاری در تیتری عجیب به نقل از حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی آقائی نوشت: “مواضع رئیس‌جمهوری درباره برجام انقلابی و مقتدرانه بود”!!! (۱)

این در حالی است که اگر به متن صحبت‌های امام‌جمعه مرودشت و سایت رسمی او مراجعه شود مشخص می‌شود که حتی امام‌جمعه مرودشت هشدار داده است که دولت و مسئولین باید مواظب باشند که فریبی که در مسئله برجام بر ما وارد شد، در بحث توان دفاعی و موشکی به کشور وارد نگردد. (۲)

و مشخص می‌شود که تقدیر امام‌جمعه از مواضع رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه در مقابل وزیر امور خارجی فرانسه بوده است نه در مورد برجام !

امیدواریم که این اشتباه توسط مسئولین خبرگزاری ایرنا استان فارس تصحیح گردد تا این شائبه که این اشتباه سهوی نبوده است هم برطرف شود

————————————————————-

۱- http://www.irna.ir/fars/fa/News/82856760

۲- http://www.snj-marvdasht.ir/index.php/2016-12-19-04-54-46/170-2018-03-09-18-13-50


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *