نگاه فارس
به مناسبت فرارسیدن راهپیمایی سالروز ۲۲بهمن

چرا فردا دوباره تماشایی خواهیم شد؟

۲۱ بهمن ، ساعت ۱۵:۲۲

مردم همیشه در صحنه برای ایران و اسلام فداکاری می کنند. می دانند که این ایران اسلامی ارزش فداکاری دارد و همین کشور و نظام است که باعث سعادت و پیروزی نهایی خواهد شد.

به گزارش نگاه فارس، به یوم الله معروف است، روزی که عرش آسمان بر فرش زمین نشست و سرزمین ایران به  محشر الهی تبدیل شد تا خود را برای یک مسیر جدید در تاریخ کشور آماده کنند.

امسال ۲۲ بهمن تماشایی خواهد بود. این بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیرشان است. چرا رهبر معظم انقلاب اسلامی اینگونه با اطمینان از پرشور برگزار شدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی سخن می گویند. اگر این مردم در مشکلات اقتصادی و معیشتی غوطه ور نیستند، آیا ایرانیان از نوع مدیریت کهنسالی که بر کشور چنبره انداخته گلایه ندارند؟ همین چندوقت پیش بود که رهبر انقلاب به مسئولان هشدار دادند که مردم گلایه مند هستند، آیا این گزاره کافی نیست تا ملت ایران به خاطر کاستی ها و فشارهایی که در زندگی روزمره تحمل می کنند، با نظام و مسئولینش قهر کنند و بی اعتنا و بی تفاوت کشور را به حال خود رها سازند یا در خیابان ها نسخه چنین سیستمی را بپیچند؟

آری همه اینها می تواند دلیلی باشد برای تعویض سیستم ها و نظام های سیاسی و برخی از کشورها بوده اند که حتی با دلایل به مراتب کمتر از این نظام سیاسی خود را تغییر داده اند. دشمنان ایران اسلامی نیز برای براندازی نظام جمهوری اسلامی دل به این سوراخ ها و حفره ها خوش کرده اند تا با نفوذ و تاثیرگذاری بر افکار عمومی مردم را علیه انقلاب و نظام شان بشورانند.

مردم گلایه دارند، مردم از برخی از مسئولان ناراضی هستند، زندگی اشرافی و استثنایی آنها رانمی پسندند و از اینکه برای عبور یک مسئولی در خیابان کل آن خیابان قرق می شود و چندین خودرو تنها بادیگارش هستند، سری به نشانه تاسف تکان می دهند. از اینکه دولت ها به جای اینکه پاسخگوی وعده ها و برنامه های شان باشند همیشه طلبکار هستند، ناراحت می شوند، از اینکه مجلس ها به جای آنکه مدافع حقوق ملت باشند، در لابی با دولت و این و آن قوانین را تغییر یا تعیین می کنند، رنجیده می شوند، از اینکه در قوه قضاییه گاهی مردم در چندین سال گرفتار حل یک مشکل ساده می شوند و قاضی های فاسدی پیدا می شوند که نمک بر زخم می پاشند، آزرده می شوند، از اینکه در ادارات و سازمان های دولتی  و عمومی باید روزها و ماهها برای حل مشکلات شان بالا و پایین کنند، بی قرار و بی حوصله می شوند. همه این ها هست ولی آب از آب تکان نمی خورد و همیشه این ملت است که جلوتر از مسئولان برای کشور فداکاری کرده و مقاومت رمز پیروزی دربرابر  هر نوع مشکلی بوده است.

امام خمینی(ره) و آیت الله خامنه ای به عنوان رهبران فرزانه انقلاب و مردم به خوبی درک کردند که با ملتی متفاوت در تاریخ و عرصه گیتی طرف هستند و همین را رمز پیروزی دانستند. مردم همیشه در صحنه برای ایران و اسلام فداکاری می کنند. می دانند که این ایران اسلامی ارزش فداکاری دارد و همین کشور و نظام است که باعث سعادت و پیروزی نهایی خواهد شد. مردم نظام و کشورشان را دوست دارند ولی از ته دل می خواهند که مسئولانی که تا دیروز هیچ بودند و به واسطه مردم و انقلاب به پست و مقام رسیدند، قدرشان را بدانند و از بالا نگاهشان نکنند.

مردم ایران استنثانی هستند و بر همین اساس است که رهبر انقلاب با اطمینان می گویند که ۲۲ بهمن امسال تماشایی خواهد بود. تماشایی از آن جهت که علی رغم کینه و تبلیغات دشمنان و با وجود دلخوشی که معاندان در زمان آشوب ها برای براندازی، جنگ داخلی و برهم زدن آرامش کشور داشتند، مردم استوار و یکصدا در روز انقلاب اسلامی خیابان ها را عرصه اتحاد و وحدت کلمه خواهند کرد تا نشان دهند در مقابل دشمنان یک مشت گره کرده سهمگین هستند.


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *