نگاه فارس
تلاش شوم نماینده لیست امید شیراز برای جدایی قسمتی از شهرستان شیراز

الحاق به پارسایی

۷ بهمن ، ساعت ۱۶:۳۵

بهرام پارسایی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در حال رایزنی برای الحاق روستای بن رود ارژن به روستای مشایخ ممسنی می باشد

گزوه سیاسی نگاه فارس: براساس شنیده ها بهرام پارسایی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در حال رایزنی برای الحاق روستای بن رود ارژن به روستای مشایخ ممسنی می باشد.

بهرام پارسایی متولد شهرستان ممسنی است و در سال ۱۳۹۴ توانست با انتخاب مردم شهرستان شیراز نماینده آنها در مجلس شورای اسلامی شود. بعد از دو سال از این انتخاب تلاشی حاشیه ای را برای جدا کردن یکی از روستاهای حوزه نمایندگی اش در پیش گرفته است.

سوالی که افکار عمومی را درگیر خود کرده است این است که چرا این نماینده باید دست به چنین اقدامی بزند؟ آیا اهداف خاصی در این تلاش ها نهفته است؟ آیا وابستگی های قومی، نماینده شیراز را مجبور کرده است تا برخلاف مصالح حوزه انتخابی خود قدم بردارد ؟

این اولین اقدام پارسایی در به حاشیه راندن مطالبات اصلی مردم نیست و بعد از گذشت دو سال کارنامه قابل دفاعی ندارد . حال باید پاسخگوی این سوال نیز باشد که چرا با انجام این اقدام در پی ایجاد تفرقه و اختلاف است؟

در شرایط کنونی همه دوستان و همه سلایق سعی بر این دارند که همگرایی در استان بوجود آید تا به دور از هر حب و بغض و نظر خاص موجب سربلندی استان شوند. این اتفاق خوشایند هیچکس نخواهد بود و در آینده منتظر اسناد بیشتر از نگاه فارس باشید.


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *