نگاه فارس
زاکانی:

بخشی از نارضایتی‌ها متوجه عملکرد دولت است

۱۱ دی ، ساعت ۹:۴۰

نماینده سابق مردم تهران گفت: قطعاً علت بخشی از این نارضایتی‌ها عملکرد دولت است، اما باز هم کسی راضی نیست که دولت از این اعتراضات آسیب ببیند.

بخشی از نارضایتی‌ها متوجه عملکرد دولت است
به گزارش نگاه فارس، علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس نهم در پاسخ به این سوال خبرنگار دانشجو که بنا بر اظهارات معاون اول رئیس جمهور آیا منتقدین دولت در تجمعات اعتراضی اخیر نقش دارند، گفت: این حرف نادرستی است و انگار این‌ها هیچ شناختی از محیط جامعه ندارند هیچ کس راضی نیست که حق مردم تضییع شود و بعد آن‌ها بخواهند اعتراض کنند و این اعتراض به آشوب کشیده شود و آن وقت کسی بخواهد از این سیکل استقبال کند.
وی افزود: اگر کسی اندک اعتقادی به انقلاب، مردم و کشورش داشته باشد هیچ وقت از آشوب حمایت نمی‌کند با این وجود اینکه منتقدان دولت در بروز این اعتراضات نقش دارند و از آن حمایت می‌کنند حرف نادرستی است.

نماینده مردم تهران در مجلس نهم گفت: کسی که از آشوب استقبال می‌کند آمریکا، رئیس جمهور، وزارت امور خارجه و دیگر مقامات این کشور هستند البته در مقابل این حمایت‌ها در داخل باید گره‌گشایی عملی اتفاق بیافتد و البته کسانی هم که دارند از اعتراضات سوء استفاده می‌کنند دستگاه‌های امنیتی حتما باید با آن‌ها برخورد نمایند.

زاکانی اظهار کرد: اصل آن است که باید از کار مردم گره گشایی شود و این نیاز به تدبیر همت و اقدام دارد.

وی افزود: قطعاً علت بخشی از این نارضایتی‌ها متوجه عملکرد دولت است، اما باز هم کسی راضی نیست که دولت از این منظر آسیب ببیند، چون این موضوع دیگر این جناح و آن جناح نیست بلکه موضوع درد عمومی مردم است که بخش‌هایی از آن در موسسات مالی و اعتباری متجلی شده است و بخشی هم به صورت عمومی است با این وجود همه باید دست به دست هم بدهند و گره از کار مردم باز کنند و نگذارند کسی هم سوء استفاده کند.


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *