نگاه فارس
سخن سردبیر،

مردم گله مندند اما پای انقلاب ایستاده اند

۹ دی ، ساعت ۱۶:۴۶

امروز مردم بصیر در اجتماعات ۹ دی در سراسر کشور و شیراز نشان دادند که اگر چه گله‌مندند اما خطشان از استکبار و عوامل داخلی‌اش جداست و حواسشان هست که در جورچین دشمن بازی نکنند، مسئولین دولتی! شما هم همه معترضان را با یک‌چشم نبینید!

به گزارش نگاه فارس، سخن سردبیر: تجمعات مردمی در شهرهایی از ایران اسلامی که به دلیل مشکلات معیشتی و مطالبات به‌حق اقتصادی مردم از دولت در چند روز گذشته صورت گرفته بود، تجمعات مردمی روز ۹ دی برای بیعت دوباره مردم با امام جامعه و ولی‌فقیه و محکومیت فتنه و کودتای سال ۸۸ را تحت‌الشعاع قرارداد و حتی شعارهایی برای مطالبه از دولت، امروز هم به گوش رسید.

نکته قابل‌توجه اینجاست کسانی که در اجتماعات بزرگ یوم‌الله ۹ دی حضور پیدا می‌کنند به انقلاب اعتقاددارند و همچنان دل‌بسته و امیدوار به انقلاب هستند و در مقابل فتنه گران و ایادی استکبار که هرلحظه منتظر فرصتی برای ضربه به انقلاب اسلامی هستند قرار می‌گیرند.

متأسفانه عده‌ای سودجو از تجمعات مردمی در روز پنج‌شنبه و جمعه سوءاستفاده‌هایی کردند و با طرح شعارهایی رادیکالی و ساختارشکنا باعث شدند تا دوباره عده‌ای احساس کنند که آبی برای آن‌ها گرم خواهد شد. واکنش قابل‌توجه و با حجم کم‌نظیر سران دولت جنایت‌کار ایالات‌متحده امریکا و رژیم صهیونیستی در روز شنبه نشان از ذوق‌زدگی و شعف دشمنان ایران اسلامی می‌دهد.

اما مردم انقلابی در راهپیمایی ۹ دی امسال جواب این یاوه‌گویی‌ها را دادند، جوابی که به‌خوبی نشان می‌دهد مردم دل‌بسته به انقلاب و سیدالشهدا اگرچه «گله‌مندند» اما به‌پای آرمان‌های انقلاب و اسلام ایستاده‌اند و همان­گونه که رهبر انقلاب در دیدار چند روز گذشته خود فرمودند تنها راه برای توجه به مشکلات اقتصادی جامعه و مردم اهتمام عملی به اقتصاد مقاومتی است.

اکنون‌ بعد از گذشت ۵ سال از دولت یازدهم و دوازدهم و مشخص شدن نتیجه و فرجام مذاکره با طرف آمریکایی و ضرباتی به پیکره‌ی اقتصاد با تفکراتی چون واردات بی‌رویه و رکود غیرقابل‌تحمل، مردم تنها یک خواسته دارند و آن‌هم همان رسیدگی به مطالبات اقتصادی و توجه دولت به صحبت‌های رهبری است؛ یعنی همان اقتصاد مقاومتی

امروز مردم بصیر در اجتماعات ۹ دی در سراسر کشور و شیراز نشان دادند که اگر چه گله‌مندند اما خطشان از استکبار و عوامل داخلی‌اش جداست و حواسشان هست که در جورچین دشمن بازی نکنند.

مسئولین دولتی! شما هم همه معترضان را با یک‌چشم نبینید!


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *