نگاه فارس

سخنان ترامپ چهره واقعی آمریکا را بیش از هر زمان دیگر عیان کرد

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس:
۲ مهر ، ساعت ۹:۳۵

در بخشی از این بیانیه آمده است: با توجه به یاوه‌گویی‌های هفته گذشته رئیس جمهور آمریکا در نشست سازمان ملل از مسئولین دلبسته به آمریکا انتظار می‌رود به خود آمده و با همکاری تمامی دستگاه‌های کشور سریعاً پاسخی درخور و عملی به این نادان و نوچه های عبری و عربی‌اش داده شود

به گزارش نگاه فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از استان فارس؛ شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس در خصوص سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا بیانیه ای صادر کرده است که متن آن بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
امام خمینی (ره): اما امروز سر و کار ما با این خبیث هاست،با آمریکاست، رئیس‌جمهور آمریکا بداند، بداند این معنا را که منفورترین افراد دنیاست پیش ملت ما،امروز منفورترین افراد بشر است پیش ملت ما یک همچنین ظلمی به دولت اسلامی کرده است امروز قرآن با او خصم است ، ملت ایران با او خصم است.( صحیفه نور جلد ۱ صفحه ۱۰۵)

کشور عزیز و مقدس ایران به جهت نعمت‌های بیشمار الهی، همواره در طول تاریخ یکی از سرزمین‌های مدنظر جهان خواران و مستکبران بوده است و همیشه سایه گرگ صفتان بر پیکرش خودنمایی می‌کرده است. چه‌بسا این آب‌وخاک گاهی طعم تلخ شکست را چشیده باشد اما به پشتوانه مردمان دلیر و غیرتمند خود، هیچ‌گاه سر تعظیم و تسلیم در برابر ظالم و مستکبر فرود نیاورده است. درخت تناور این کشور در طول سالیان سال با خون هزاران و بلکه میلیون‌ها شهید آبیاری گشته است و به امانت به نسل ما سپرده‌شده است.

اکنون نیز چنگال‌های درندگان و مستکبرانی که از تریبون سازمان ملل به روح مردمان این آب‌وخاک چنگ می‌اندازد چهره واقعی دشمنان را بیش از هر زمانی عیان می کند. اما افسوس که عزیزانی خفته در خواب، همچنان قبله آمال این کشور را در قامت شخصی نادان و سیستم ظالم تحت امرش می‌دانند. دونالد ترامپ تاجر تازه سیاستمدار شده آمریکایی، ارائه‌دهنده چهره‌ای بدون رتوش از واقعیت چرکین و متعفن دستگاه سیاسی غرب و خاصه کشور آمریکاست که بر خلاف گذشتگان ناتوان از دغل‌کاری و فریبکاری و عاجز از مخفی کردن چهره واقعی آمریکا و فریب جهانیان است. او مظهر واقعی دستگاهی است که برخی در داخل این کشور در بیداری و خواب رویای آن را می‌بینند و برای کسب رضایتش حاضرند چوب حراج به داشته‌ها و نداشته های این مملکت بزنند. چه بجاست فرموده آن پیر سفرکرده‌مان که گفت:« من امیدوارم که خدای تبارک‌وتعالی ما را بیدار کند. افراد ملت ما را بیدار کند آنهایی را که در خواب هستند. آن‌هایی که باز هم خواب می‌بینند. آن‌هایی که خواب آمریکا را می‌بینند خدا بیدارشان کند.» (صحیفه نور، جلد ۱۹،صفحه ۱۴۷)

لذا با توجه به یاوه‌گویی‌های هفته گذشته رئیس جمهور آمریکا در نشست سازمان ملل از مسئولین دلبسته به آمریکا انتظار می‌رود به خود آمده و با همکاری تمامی دستگاه‌های کشور سریعاً پاسخی درخور و عملی به این نادان و نوچه های عبری و عربی‌اش داده شود. تا هر لحظه این مردم را به خروج از برجام و تحریم‌های جدید تهدید نکنند و با ادبیات مستحق خودشان ملت شریف این سرزمین را خطاب قرار ندهند.

و من الله توفیق

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *