نگاه فارس
در پی فشار مسئولان دولتی

مراسم جشن ۴ سالگی “دکتر سلام” به خانه کشتی منتقل شد

۲۲ شهریور ، ساعت ۱۵:۰۹

جشن ۴سالگی برنامه طنز «دکتر سلام» که قرار بود در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شود، با کارشکنی‌های برخی مسئولان دولتی به خانه کشتی منتقل شد.

به گزارش نگاه فارس ؛ مراسم جشن ۴سالگی برنامه طنز «دکتر سلام» که قرار بود در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شود، با کارشکنی‌های برخی مسئولان دولتی به خانه کشتی منتقل شد.

برنامه طنز دکترسلام از سال ۹۲ شروع به کار کرد و مسائل سیاسی و اجتماعی را در قالب طنز و با نگاه دانشجویی بررسی می‌کند.جشن یک‌سالگی دکتر سلام در لانه جاسوسی و سال دوم در سالن وزارت کشور و همچنین جشن ۳ سالگی در ورزشگاه شهدای هفتم تیر برگزار شد که امسال با توجه به میزان استقبال و افزایش جمعیت قرار شد در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شود اما به دایل کارشکنی‌های مسئولان دولتی به ورزشگاه شهدای هفتم تیر منقل شد.

قاسمی افزود: تاکنون حدود ۲۵ هزار ثبت‌نام اولیه شده و ۱۴ هزار نفر کارت ورود دریافت کرده‌اند تا در مراسم شرکت کنند. از ۷۰ روز قبل اقدام به کسب مجوزهای لازم از فرمانداری، استانداری، اداره اماکن انجام شده و حدود ۴۰ روز قبل مجوز رسمی برگزاری از فرمانداری دریافت شد و براساس آن قراردادی با ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی انعقاد کردیم.


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *