نگاه فارس

صندلی معاونت عمرانی وزارت کشور سهم افشانی از انتخابات

۱۲ شهریور ، ساعت ۱۵:۴۳

برخی شنیده ها حکایت از تغییراتی در استانداری فارس را میدهد ،قرار است که هادی پژوهش معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس تا مشخص شدن استاندار به عنوان سرپرست استانداری فارس معرفی شود.وی هم اکنون در سفر حج به سر می برد.

 

به گزارش نگاه فارس،برخی شنیده ها از انتصاب دارا کیانی مدیر کل فعلی بازرسی استانداری به سمت معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس حکایت دارد ، قرار است کیانی به زودی جایگزین هادی پژوهش جهرمی شود .

همچنین احتمال انتصاب حیدر اسکندپور فرماندار شیراز در دولت اصلاحات به استانداری فارس ، کهکیلویه و بویراحمد و یا بوشهر بسیار بالاست.

یک منبع آگاه و مطلع  اعلام کرد با موافقت جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، احد جمالی به عنوان استاندار آینده فارس منصوب خواهد شد.

هم اکنون جهانگیری به دلیل رایزنی برخی سران جریان اصلاحات، با انتصاب جمالی و معرفی وی در هیئت دولت مخالفت کرده و از استانداری حیدر اسکندرپور فرماندار سابق شیراز که یکی از دو گزینه جدی شهرداری شیراز نیز بود حمایت می‌کند.

همچنین به گفته این منبع آگاه، در صورتی که هیئت چهار نفره انتصاب استانداران (متشکل از جهانگیری، رحمانی فضلی، واعظی و امیری) درخصوص استاندار آینده فارس بر روی انتصاب یک گزینه بومی (نظیر جمالی و یا اسکندرپور) به تفاهم نرسند احتمال انتصاب محمود زمانی قمی استاندار کنونی اراک به این سمت وجود دارد.

همچنین به گفته این منبع آگاه، احتمال انتصاب سید احمدرضا دستغیب(فرزند سید علی اصغر) به سمت استانداری فارس منتفی و پژوهش جهرمی نیز از بخت و اقبال بسیار اندکی برای ماندن در سمت مسئول استانداری فارس برخوردار است.

همچنین یک منبع آگاه از احتمال بالای انتصاب استاندار فعلی فارس به سمت معاون عمرانی وزیر کشور خبر داد و گفت به احتمال فراوان معارفه سید محمدعلی افشانی در روز سه شنبه ۱۴ شهریورماه در تهران برگزار می‌شود.

همچنین یکی دیگر از منابع آگاه محتمل ترین گزینه استانداری فارس را تا کنون زمانی قمی استاندار اراک که تا امروز نشستن وی بر روی صندلی استانداری از سوی دکتر طاهر نژاد مشاور جهانگیری قطعی شده است.

بر پایه این گزارش، هادی پژوهش جهرمی نیز با حکم رحمانی فضلی وزیر کشور به سمت سرپرست استانداری فارس منصوب خواهد شد.


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *