نگاه فارس

فراخوان ثبت نام شهردار+ عکس

۱۲ شهریور ، ساعت ۱۵:۵۷

دراتفاقی نادر و عجیب شورای اسلامی شهر نورآباد جهت انتخاب شهردار آینده این شهر در فراخوانی عمومی از تمام کسانی که تمایل دارند و احساس می کنند که توانایی مدیریت شهرداری شهر را دارند و شرایط مندرج در اعلامیه را دارا می باشند، خواست تا با مراجعه به شورا ثبت نام کنند.

به گزارش نگاه فارس، دراتفاقی نادر و عجیب شورای اسلامی شهر نورآباد جهت انتخاب شهردار آینده این شهر در فراخوانی عمومی از تمام کسانی که تمایل دارند و احساس می کنند که توانایی مدیریت شهرداری شهر را دارند و شرایط مندرج در اعلامیه را دارا می باشند، خواست تا با مراجعه به شورا ثبت نام کنند.

اتفاقی که در نوع خود ابتدا به شوخی رسانه ای می خورد ولی باید گفت متاسفانه این اتفاق افتاده است.

بلاخره یکی از مهم ترین وظیفه های شورای شهر، انتخاب شهردار است. شهرداری که وظایفی بسیار تخصصی و مهم دارد.

جای سوال این جاست که آیا اعضای وارد شده به شورا از مدیران حاضر در شهر اطلاعی ندارند یا این رفتار یک حرکت نمایشی برای نشان دادن انتخابی تخصصی و حرفه ای است؟

به فرض این که تعداد قابل توجهی برای نام نویسی شهردار مراجعه کردند، آیا زمان و هزینه بررسی تک تک این افراد را شورای شهر میخواهد از جیب مردم شهر پرداخت کنند؟!

انتخابی کاملا تخصصی و سرنوشت ساز برای آینده شهر، که می تواند از آبادانی تا حتی ایجاد اشتغال برای جوانان را در برداشته باشد، انقدر تنزل پیدا کرده است که برای پیدا کردن شهردار متعهد و متخصص به یک آگهی تبدیل شده است!

البته این روزها دیگر خیلی از اتفاقات و حواشی شوراها تعجب نمی کنیم !

وقتی افراد فقط با پرداخت حق قرارگیری در لیست وارد شورا می شوند انتظاری بیشتر از این هم نیست

وقتی انتخاب شهردار مرکز استان به یک نمایش سیاسی بدل می شود و رسانه ها و مردم چند مدت به بازی گرفته می شوند و در نهایت بدون بررسی تخصصی برنامه ها و نگاه و چشم انداز به آینده شهر و به تبع مردم ، انتخاب ها کاملا سیاسی صورت می گیرد چه انتظار و توقعی از دیگر شوراها می رود ؟!

آری این رفتارها عجیب و محیرالعقول انگار عادی است اما خواهشاً بدعت نگذارید !


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *