نگاه فارس

برق جدید در دو قدمی صدر جدول

۳ آبان ، ساعت ۹:۱۸

در یکی از دیدارهای معوقه هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال تیم برق جدید فارس و تیم نساجی مازندران ساعت ۱۴:۱۵ روز پنجشنبه چهارم آبان‌ماه به مصاف یکدیگر می‌روند. این دیدار به میزبانی تیم نساجی مازندران برگزار می‌شود و باشگاه نساجی تماشای این دیدار را رایگان اعلام کرده است.

تیم برق جدید فارس و تیم نساجی در جدول لیگ دسته اول هم امتیاز هستند اما تیم نساجی به دلیل تفاضل گل برتر در رده دوم و تیم برق در رده سوم جدول قرار دارد. تیم برق درصورتی که برنده این دیدار باشد علاوه بر رسیدن به رده دوم جدول اختلاف امتیازش را با تیم رقیب بیشتر می‌کند.

شاگردان مهابادی در هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل تیم مدعی و با تجربه ملوان بندرانزلی قرار گرفتند و با تک گلی که در دقیقه ۳۵ بازی وارد دروازه آنها شد نتیجه این دیدار را به میزبان خود واگذار کردند.

تیم برق جدید فارس در هفته دوم در دیداری خانگی مقابل راه‌آهن تهران قرار گرفت و در پایان با نتیجه یک بر صفر بر این تیم غلبه کرد. در هفته سوم تیم برق جدید فارس مقابل شهرداری ماهشهر با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

این تیم در هفته چهارم رقابت‌ها یک بر صفر از سد شهرداری ماهشهر گذشت. شاگردان مهابادی در هفته پنجم نیز با نتیجه یک بر صفر اکسین البرز را پشت سرگذاشتند. نارنجی‌پوشان شیراز در هفته ششم مقابل مس کرمان بدون گل به تساوی رسیدند.

شاگردان کمالی در هفته هفتم با نتیجه ۲ بر یک از سد صبای قم گذشتند و در هفته هشتم نیز مقابل ماشین‌سازی تبریز یک بر صفر پیروز شدند. این تیم در هفته نهم مقابل تیم مدعی بادران تهران ۲ بر صفر پیروز شدند.

منبع: تسنیم


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *