نگاه فارس
در جریان بازدید از مقر گروه مقاومت اسلامی نجباء عراق:

آیت‌الله شاهرودی: ایران از تمامی گروه‌های مقاومت حمایت می‌کند

۱۴ شهریور ، ساعت ۱۰:۳۹

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بنده از ناظران تأسیس نُجَباء بوده‌ام و این گروه مقاومت به حق، در پیروزی‌ رزمندگان عراقی بر داعش، نقش بسزا و تاثیرگذاری داشته است.

به گزارش نگاه فارس ، آیت الله العظمی «سیدمحمود هاشمی‌شاهرودی» رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و هیئت همراه در جریان سفر به عراق، با حضور در استان صلاح الدین، از مقر مقاومت اسلامی نُجَباء بازدید کردند.

«ابو حسن البلداوی» مسئول نمایندگی نظامی نُجَباء در استان صلاح الدین رسماً از هیئت مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران استقبال و از حمایت‌های جمهوری اسلامی و در رأس آن مقام معظم رهبری در قبال جبهه مقاومت تشکر کرد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در این دیدار، عملیات شجاعانه رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء را شایسته تقدیر دانست و گفت: از این گروه و تمامی گروه‌های مقاومت پشتیبانی خواهیم کرد.

آیت الله هاشمی شاهرودی ضمن تبریک آزادسازی تلعفر اظهار داشت: حقّاً مقاومت اسلامی نُجَباء در تحقق پیروزی‌ها بر گروه تروریستی داعش، نقش بسزا و تاثیرگذاری داشته است.

وی همچنین با بیان اینکه «بنده از ناظران تاسیس نُجَباء بوده‌ام» خاطرنشان ساخت: سلام من را به آقای شیخ اکرم الکعبی ابلاغ نمایید.

انتهای پیام/


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *