نگاه فارس
هستیم بر آن عهد که بستیم؛

حماسه ماندگار انقلاب را تکرار می‌کنیم/۲۲ بهمن تماشایی شیراز

۲۲ بهمن ، ساعت ۱۲:۰۰

مردم بصیر شیراز حماسه ماندگار انقلاب را تکرار و تماشایی ترین راهپیمایی ۲۲ بهمن را به یادگار تاریخ گذاشتند.
به گزارش خبرنگار نگاه فارس، راهپیمایی روز ۲۲بهمن فرصتی است برای تجدید میثاق با آرمان هایی که برای آن ملت غیور ایران قیام کردند و با فریاد و خون رو بروی گلوگه و تانک ایستادند.

امسال نیز همانند سال های گذشته مردم غیور، شجاع، بیدار و بصیر شیراز با آمدن در صحنه صحتی بر گفته رهبر فرزانه ولی امر مسلمین جهان گذاشتند و ۲۲ بهمن تماشایی را رقم زدند.

همه آمده اند پیر و جوان زن و مرد کوچک و بزرگ، آمده بودند تا دست بیعت دهند با علی زمانه خود و بگویند در کنار تحمل تمامی فشار های اقتصادی و بی عدالتی در جامعه ایستاده اند و گوش به فرمان رهبری هستند که در پیچ های تاریخی این ایران بزرگ همراه همیشگی مردم بوده است.

هنوز تا شروع جشن تولد سی و نهمین سالگی انقلاب اسلامی دقایقی باقیمانده بود که میهمانان زودتر از میزبان به حضور آمدند. صدای طنین دلنشین آیات قرآن و سرودهایی که یادآور روزهای مبارزات انقلابی است از پایگاه‌ها و غرفه‌های تعبیه شده در مسیر رهپیمایی به گوش رسید.

امروز مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن به شکل‌های مختلفی یاوه‌گویی‌های رییس‌جمهور آمریکا و تهدیدات او را به سخره گرفتند.

در حاشیه راهپیمایی سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شیراز در مسیرهای مختلف این راهپیمایی پرچم های رژیم صهیونیستی و آمریکا توسط راهپیمایان ۲۲ بهمن به آتش کشیده شد.

حاضران در مراسم راهپیمایی شعارهایی مانند مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سردادند و پلاکارت‌هایی با شعارهای «مرگ بر آمریکا»،« آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر رژیم کودک کش» و … در دست داشتند که نسبت به سیاست های رژیم صهیونیستی و آمریکا و برخی کشورهای مرتجع ابراز انزجار کردند.


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *