نگاه فارس

استان فارس با بیش از ۱۰ هزار نفر رتبه دوم تعداد ثبت نام کنندگان مسابقات قرآن کریم در کشور

۱ بهمن ، ساعت ۹:۳۹

استان فارس رتبه دوم را در میان استان‌های کشور از لحاظ تعداد ثبت‌نام شدگان دارد، گفت: همه شهرستان‌های استان فارس در این آزمون ثبت‌نام کردند

قرآن کریم

به گزارش نگاه فارس، مهدی احمدی با اشاره به برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در اسفندماه در استان فارس اظهار داشت: تاکنون بیش از ۱۰ هزار نفر از استان فارس برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کردند.

وی با بیان اینکه استان فارس رتبه دوم را در میان استان‌های کشور از لحاظ تعداد ثبت‌نام شدگان دارد، گفت: همه شهرستان‌های استان فارس در این آزمون ثبت‌نام کردند.

رئیس گروه قرآن و عترت ارشاد اسلامی استان فارس بیان کرد: شیراز ۴۴۳۶ نفر، استهبان ۶۸۹، فسا ۴۸۸، نی‌ریز ۳۹۷ و لارستان ۳۹۳ نفر ثبت‌نامی داشته‌اند بیشترین تعداد ثبت‌نامی را داشته‌اند.

احمدی با بیان اینکه این آزمون در ۲۶ رشته که زیر مجموعه حفظ و مفاهیم است، برگزار می‌شود افزود: قرآن‌آموزان می‌توانند از طریق موسسات قرآنی، بقاع متبرکه، مساجد، کانون‌های فرهنگی، دارالقرآن‌های و پایگاه‌های بسیج ثبت‌نام کنند.

رئیس گروه قرآن و عترت ارشاد اسلامی استان فارس افزود: این آزمون به صورت سراسری برگزاری می‌شود و تمامی شهرستان‌های استان فارس می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

منبع:تسنیم


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *