نگاه فارس
فرمانده سپاه فجر فارس:

۵ میلیارد ریال جهیزیه به زوج‌های جوان محروم فارس اهدا شد

۱۲ دی ، ساعت ۱۱:۱۳

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: ۵ میلیارد ریال جهیزیه به زوج‌های جوان محروم استان فارس اهدا شد.

به گزارش نگاه فارس،  به نقل از روابط عمومی سپاه فجر، سردار سید هاشم غیاثی با بیان اینکه طرح اهدای جهیزیه به زوج‌های جوان دارای ابعاد فرهنگی، معنویت افزایی، محرومیت‌زدایی و اقتصادی است، اظهار داشت:  یک بسته فرهنگی همراه با جهیزیه به زوج‌های جوان اهدا می‌شود که شامل یک جلد کلام‌الله مجید، مفاتیح، کتاب ادعیه، سجادۀ نماز، چادرنماز، کتاب‌های مناسب برای زوج‌های جوان و کاشی منقوش به نام مبارک حضرت رقیه(س) است.

فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه جهیزیه اهدایی در این طرح یک مجموعه کامل از اقلام موردنیاز زوج‌های جوان برای آغاز زندگی مشترک است، گفت: هر جهیزیه شامل ۱۶ قلم کالای اساسی نظیر اجاق‌گاز، فرش، ماشین لباسشویی، یخچال و فریز، تلویزیون، سرویس غذاخوری، کالای خواب و … است.

وی با بیان اینکه ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی یکی از اهداف مهم این طرح است، گفت: کالاهای موجود در این جهیزیه‌ها باهدف حمایت از تولید و اشتغال ایرانی تا حد امکان از تولیدات و محصولات کارخانه‌های داخل کشور که دارای کیفیت مناسب هستند خریداری شده‌اند.

غیاثی با بیان اینکه در این مرحله از طرح اهدای جهیزیه بیش از ۵ میلیارد ریال کالای اساسی به زوج‌های جوان محروم استان فارس اهدا شد، گفت: تسهیل ازدواج جوانان روحیه نشاط و اُمید به زندگی را بخصوص در اقشار محروم تقویت کرده و جامعه را از آسیب‌های اجتماعی و اخلاقی مصون می‌کند.

فرمانده سپاه فجر فارس خاطرنشان کرد:  طرح اهدای جهیزیه به زوج‌های محروم با مشارکت قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، کمیته امداد امام خمینی (ره) و سپاه فجر استان فارس اجرا می‌شود.


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *