نگاه فارس
آیت الله ایمانی در حاشیه نمایش فصل شیدایی عنوان کرد:

فصل شیدایی به همه ثابت کرد که می‌توان هنر را در خدمت ارزش‌ها فراخواند.

۲۲ شهریور ، ساعت ۱۰:۱۶

نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: «فصل شیدایی» نشان داد که هنر، تنها مختص ابتذال نیست بلکه می‌تواند در خدمت ارزش‌ها قرار گیرد.

به گزارش نگاه فارس، آیت‌الله اسدالله ایمانی شامگاه سه‌شنبه در بازدید از نمایش فصل شیدایی اظهار داشت: این نمایش به همه هنرمندان و ایرانیان مشتاق هنر ثابت کرد که می‌توان هنر را در خدمت ارزش‌ها فراخواند.

وی با بیان اینکه سایر فصول این برنامه که در دیگر استان‌ها به مرحله اجرا گذاشتند با فاصله لازم در این جا نیز به اجرا بگذارند، گفت: این هنرمندان به برکت انقلاب اسلامی هنر متعهد را به جامعه نشان و هنر را از خدمت ابتذال نجات دادند.

امام جمعه شیراز افزود: برخی خیال می‌کردند هنر پیوسته با ابتذال عجین است اما کاری که هنرمندان در این نمایش انجام دادند و استقبال مردم بازگوکننده این نکته است که هرجا هنر در خدمت ارزشی باشد و با ارزش‌ها تبلور پیدا کند، از آن استقبال می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان فارس بیان کرد: هنرمندان این نمایش باید حرکت حضرت احمد بن موسی (ع) را توسعه و به صورت دقیق و کامل‌تر مکمل فصل شیدایی قرار دهند چراکه اینجا بیت‌الغزل شیراز احمد بن موسی و حرم اهل بیت (ع) است و باید به این نکته توجه بیشتری شود.

انتهای پیام/


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *