نگاه فارس
مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان فارس:

برگزاری دوره آموزشی”خط امام” در دانشگاه‌های استان فارس

۱۹ شهریور ، ساعت ۱۱:۴۶

مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان فارس از برگزاری  دوره خط امام دانشگاهی در استان خبر داد و گفت: در دانشگاه‌های دولتی شیراز، فرهنگیان، پیام نور شیراز، دولتی لارستان و علوم پزشکی شیراز این دوره برگزار می‌شود.

بیانیه بسیج دانشجویی

به گزارش نگاه فارس،به نقل از روابط عمومی بسیج دانشجویی استان فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین ایوب‌زاده از برگزاری  دوره خط امام دانشگاهی در استان خبر داد و اظهار داشت: در دانشگاه‌های دولتی شیراز، فرهنگیان، پیام نور شیراز، دولتی لارستان و علوم پزشکی شیراز این دوره برگزار می‌شود.

 

ایوب‌زاده ارتقای تشکیلات بسیج دانشجویی و توانمندسازی در مباحث تربیتی را از اهداف برگزاری این دوره دانست و تصریح کرد: در دوره‌های خط امام دانشگاهی مباحث معرفتی، بصیرتی، تربیتی و تشکیلاتی و مهارتی به دانشجویان شرکت‌کننده ارائه می‌شود.

 

 

مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی فارس با تاکید بر این اینکه خط امام دانشگاهی زمینه حضور در دوره خط امام استانی است، خاطرنشان کرد: نحوه گزینش و انتخاب دانشجویان، برنامه‌ریزی و اجرای این دوره به عهده خود دانشگاه‌ها بوده و معاونت تعلیم و تربیت نقش پشتیبانی و هماهنگی، محتوایی و تامین دوره را بر عهده دارد.

 

ایوب‌زاده با بیان اینکه  ۲۳۰ نفر از دانشجویان در این دوره‌ها شرکت کرده‌اند افزود: دوره خط امام دانشگاهی در سطح بالایی اجرا شد که سخنرانان این دوره‌ها از اساتید مطرح کشوری انتخاب شدند.

مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان فارس عنوان کرد: هرچه به سمت کف دانشگاه برویم و برنامه‌ریزی را به عهده خود دانشجو بگذاریم و از دوره‌های متمرکز کاسته شود، برنامه موفق‌تر است.


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *