نگاه فارس

مدیران آژانس‌های تلفنی، نگران ادامه فعالیت خود در شیراز/ متن نامه به نماینده ولی فقیه+عکس

۱۱ شهریور ، ساعت ۱۶:۴۰

مدیران آژانس‌های تلفنی در اعتراض به فعالیت تاکسی‌های اینترنتی در شیراز ظهر امروز در مقابل استانداری فارس تجمع کردند.

به گزارش نگاه فارس، تعدادی از مدیران آژانس‌ها امروز در اعتراض به فعالیت «اسنپ» و «تب‌سی» مقابل استانداری فارس تجمع کردند. در همین راستا چند روز پیش نیز عده‌ای از رانندگان تاکسی‌های شهری در چهارراه پارامونت در اعتراض به این روند تجمع کرده بودند.

 

یکی از مسئولان آژانس‌های تاکسی‌تلفنی شیراز در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: تاکسی‌های تلفنی از امنیت و اعتماد و آرامش و آسایش برخوردار هستند، اما تاکسی‌های اینترنتی با ناامنی و سوءاستفاده از اطلاعات مشتریان سعی در ایجاد کارشکنی در کار این آژانس‌ها دارند.

 

همچنین یکی از خانم‌های حاضر در این تجمع که خود مسئول آژانس ویژه بانوان در شیراز بود، اظهار داشت: به‌کارگیری رانندگان فاقد صلاحیت، بدون تخصص و غیربومی در تاکسی‌های اینترنتی باعث خدشه‌دار کردن اعتماد ۵۰ ساله مردم به رانندگان تاکسی‌های تلفنی شده است.

 

یکی از جوانان حاضر نیز بابیان اینکه پول‌شویی به همراه رانت سبب ایجاد این تاکسی‌های اینترنتی شده است، بیان داشت: تاکسی‌های اینترنتی برابر است با ناامنی‌هایی که در جامعه رواج پیدا می‌کند که متأسفانه مسئولین همیشه بعد از رخ دادن یک اتفاق که باعث آسیب‌های اجتماعی می‌شود به فکر حل آن معضل می‌افتند.

 

در این تجمع همه افراد معترض نامه‌ای خطاب به نماینده ولی‌فقیه در استان فارس نوشتند که درنهایت سه نفر به نمایندگی از حاضرین که همه مسئولان آژانس‌های تاکسی‌تلفنی بودند با هماهنگی مسئولین نگهبانی به دفتر معاونت عمران و حمل‌ونقل رفتند تا به صحبت و گفتگو بپردازند.

 

 

 

 


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *