نگاه فارس
با استقبال چند هزار نفری مردم فارس آغاز شد

اکران بزرگ‌ترین نمایش میدانی کشور در شیراز/ «فصل شیدایی» تا ۱۰ روز میهمان شیرازی‌هاست

۱۱ شهریور ، ساعت ۱۵:۳۷

شیرازی‌ها شامگاه جمعه مهمان ضیافت نور، نوا و نمایش با عنوان «فصل شیدایی» بودند.

به گزارش نگاه فارس، همزمان با عید سعید قربان، اکران نمایش میدانی «فصل شیدایی» در شیراز آغاز شد. این نمایش بزرگ برای اولین بار است که در شهر شیراز سومین حرم اهل‌بیت (ع) برگزار می‌شود.

«فصل شیدایی» از عید قربان تا غدیر (دهم تا نوزدهم شهریور) هرشب میزبان ٨ تا ١٠ هزار مخاطب از سراسر استان فارس بوده و روایتی زنده از زمان خلقت و هبوط حضرت آدم تا ظهور منجی عالم بشریت را تنها در ۱۲۰ دقیقه به تصویر می‌کشد.

این نمایش میدانی، روایت‌هایی از خلقت حضرت آدم، پیامبران اولوالعزم، زندگی پیامبراکرم (ص)، واقعه غدیر، حادثه عاشورا، داستان‌هایی از طوس، انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و ظهور را روایت می‌کند.

همچنین در این نمایش دو سکانس و روایت اختصاصی نیز با موضوعات ورود حضرت احمدبن موسی(ع) به شیراز و همچنین رشادت های سردار شهید مرتضی جاویدی، ویژه مخاطبان استان فارس در نظر گرفته شده که برای اولین بار اجرا شد.

این رویداد فرهنگی و کم‌نظیر به مدت ده شب در شهر شیراز، حدفاصل جاده کمربندی و بلوار امیرکبیر، اراضی جنب کارخانه سیمان برگزار خواهد شد. تماشای این نمایش برای عموم علاقه‌مندان آزاد و رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه بلیط رایگان با مراجعه به سایت www.irantic.com بلیط این نمایش را تهیه کنند.


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *