نگاه فارس
فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله (عج) شیراز خبر داد؛

برگزاری جشن بزرگ عید سعید غدیر خم در شیراز

۵ شهریور ، ساعت ۱۲:۲۷

فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله (عج) شیراز با اشاره به برگزاری جشن بزرگ عید سعید غدیر خم در شیراز، توسط این ناحیه، گفت: این جشن با حضور هیئت های مذهبی شیراز در روز ۱۸ شهریور ماه در مجتمع شلمچه برگزار می شود.

به گزارش نگاه فارس، به نقل از شبستان، سرهنگ دوم پاسدار محمدجعفر دوستدار، فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله (عجل الله تعالی فرجه الشریف) شیراز در جمع خبرنگاران با اشاره به شورا و شهردار قبلی بسیار در امور ترویج فرهنگ دینی کوشیدند که امیدوارم شورا و شهردار جدید هم چنین باشند، گفت: طرح «مسجد ما» با حمایت شورا و شهردار سابق در ۱۱۰ مسجد ایجاد شد و امیدواریم شورا و شهردار جدید هم در این خصوص همکاری های لازم را داشته باشند.

 

وی با اشاره به برگزاری جشن بزرگ عید سعید غدیر خم در شیراز، توسط این ناحیه، اظهار داشت: این جشن با حضور هیئت های مذهبی شیراز در روز ۱۸ شهریور ماه در مجتمع شلمچه برگزار می شود.

 

دوستدار با تاکید بر اینکه طرح اصلاح و تعالی محلات با هدف ایجاد محله عاری از اعتیاد و مواد مخدر در چهار محله «سنگ سیاه»، «بیات»، «شهرک بهار» و «دهپیاله» اجرا می شود، افزود: این طرح در یک سال و با ۶ گام اجرا می شود و از ظرفیت مردم برای مقابله با این معضل استفاده خواهیم کرد.

 

این مقام مسئول ابراز امیدواری کرد، با همت مردم و یاری خداوند متعال، سال آینده جشن محله پاک را در این محلات برگزار خواهیم کرد.

 

سرهنگ دوستدار اضافه کرد: مردم این محلات چه گناهی کرده اند که مرکز DIC و سایر مراکز اینچنینی در محلشان ایجاد شده است، بسیاری از معتادین موجود در این محله ها، حتی شیرازی هم نیستند و مهاجرت کرده اند.

 

این مقام مسئول در رابطه با صعود یک هزار نفری بسیجیان، این شهرستان به قله «برم فیروز» سپیدان هم گفت: این صعود از ۱۵ شهریور به مدت ۲ روز اجرایی می شود.

 

وی، ناحیه را مرکز طراحی و تولید نوشت افزار ایرانی و اسلامی خواند و افزود: هشت غرفه ارائه این محصولات در شیراز راه اندازی خواهد شد، البته چهار غرفه هم اکنون برپاست، در خصوص اینگونه محصولات، تولید خوبی وجود دارد اما مشکل در توزیع است.


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *