نگاه فارس

«فصل شیدایی» بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی هنری شیراز در آستانه اکران

۵ شهریور ، ساعت ۱۱:۱۰

بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی هنری شیراز در آستانه اکران/ نمایش هبوط آدم (ع) تا ظهور صاحب‌الزمان (عج) در ۱۰ شب

به گزارش نگاه فارس ؛ سعید کوشکی معاون هماهنگ‌کننده سپاه فجر فارس در جمع خبرنگاران اظهار داشت:از هبوط حضرت آدم (ع) تا صحنه ظهور حضرت صاحب‌الامر (عج) در چند پرده نمایش در فصل شیدایی به نمایش در خواهد آمد.وی همچنین اظهار کرد : ۲ پرده از این نمایش‌ها مختص شهر شیراز خواهد بود که یکی اختصاص به صحنه ورود احمدبن موسی (ع) به شهر شیراز دارد و دیگری مربوط به نقش‌آفرینی یگان‌های سپاه در طول دفاع مقدس است.

نمایش فصل شیدایی در ۱۶ استان کشور اجرا شده است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه فجر فارس : بلیت نمایش ۴۰ هزار تومان بود که با تدبیر فرمانده سپاه فجر، تمام مردم میهمان حضرت شاهچراغ (ع) خواهند بود و به‌صورت رایگان می‌توانند به دیدن این نمایش عظیم میدانی بپردازند که پیش‌بینی می‌شود هر شب بین ۸ تا ۱۰ هزار نفر از این نمایش دیدن کنند.

وی گفت : همچنین ۵۰ غرفه در حاشیه این نمایشگاه برپاخواهد شد كه ۳۰ غرفه مربوط به اقلام فرهنگی است و ۲۰ غرفه نیز به عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی خواهند پرداخت.

سعید کوشکی : همچنین با تقدیر از همکاری صمیمانه شهردار سابق شیراز در انجام این حرکت بزرگ فرهنگی از شهردار جدید و اعضای شورای پنجم شهر شیراز نیز انتظار داریم با حضور در مکان این نمایش بزرگ، ضمن بازدید از نزدیک، یاریگر ما در برگزاری این حرکت بزرگ فرهنگی باشند.

نمایش عظیم میدانی فصل شیدایی در محلی در مجاورت کارخانه سیمان شیراز برگزار خواهد شد که هم‌اکنون در حال آماده‌سازی و صحنه‌سازی است و کارگردانی این نمایش را سعید اسماعیلی بر عهده دارد


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *