نگاه فارس

به میزبانی سپاه فجر مراسم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار می شود

۱۷ مرداد ، ساعت ۱۵:۳۶

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه فجرگفت: به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار آئین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان فارس روز چهارشنبه ۱۸ مرداد به میزبانی سپاه فجر فارس برگزار می‌شود.

به گزارش نگاه فارس ؛ و به نقل از روابط عمومی سپاه فجر استان فارس سرهنگ پاسدار قادر شفیعی با تبریک فرارسیدن روز خبرنگار، اظهار داشت: فعالان عرصه رسانه از اقشار انقلابی و تاثیرگذار جامعه و مدافع ارزش‌های انقلاب اسلامی در حوزه خبر و فرهنگ هستند.

وی افزود: کار ارزشمند و حماسه‌ساز شهدا، مدافعان حرم و تمام خادمان انقلاب اسلامی با تلاش خبرنگاران و اصحاب رسانه برای استفاده نسل حاضر و آینده ثبت میشود و این ارزش کار در عرصه رسانه را دوچندان می‌کند.

سرهنگ پاسدار شفیعی گفت: مدیران رسانه و خبرنگاران استان فارس از حاضران همیشگی در برنامه‌های سپاه و بسیج هستند و همکاری و تعامل آنان با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مثال زدنی است.

وی افزود: تلاش در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی  و  معرفی خدمات و دستاوردهای جمهوری اسلامی برای ملت ایران  و جهان اسلام رسالت مهم خبرنگاران است.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه فجر افزود: به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار آئین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان فارس بعد از ظهر روز چهارشنبه هجدهم مرداد با حضور جمعی از اصحاب رسانه به میزبانی سپاه فجر فارس برگزار می‌شود.


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *