نگاه فارس

ترویج “همجنس گرایی” در یک تئاتر! + عکس و فیلم

۱۳ تیر ، ساعت ۱۳:۴۶

«پپرونی برای دیکتاتور» کاری از علی احمدی فرزند خسرو احمدی است که این روزها در سالن «ایران شهر» روی صحنه رفته است، در بیان هجو و جملات رکیک تا آنجا پیش می رود که موضوع دو جنسیتی و هم جنس گرایی در صدر محتوای آن می درخشد.

به گزارش نگاه فارس، وقتی در رسانه ملی به بهانه خنداندن مردم هر حرف سخیفی بیان می شود نمی توان از تئاتر هایی که مخاطبان خاص دارد و عموم مردم از آن مطلع نمی شوند انتظار ویژه ای داشت!

بنابراین گزارش، تئاتر «پپرونی برای دیکتاتور» کاری از علی احمدی فرزند خسرو احمدی است که این روزها در سالن «ایران شهر» روی صحنه رفته است هر چند از روی یک نمایشنامه فرانسوی بازنویسی شده است اما در بیان هجو و جملات رکیک تا آنجا پیش می رود که موضوع دو جنسیتی و هم جنس گرایی در صدر محتوای آن می درخشد.
ترویج
این اتفاقات که این روزها کم هم نیستند گویای وجود اختلال در دستگاه های فرهنگی است، چرا که بدون شک آن بازیگر و عوامل اجرایی مقصر این موضوع نیستند بلکه مسئولانی که موظف به صیانت از ارزشهای انقلاب در نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و بدون هیچ توجهی عامدانه یا سهواً مجوز صادر می کنند حالا باید پاسخگو باشند در دستگاه زیر مجموعه شان چه خبر است.
فیلم زیر تنها گوشه ای از این تئاتر است که دعوت می شود همه دغدغه مندان فرهنگی با دقت ببینند که در ام القرای جهان اسلام چه موضوعاتی روی صحنه می رود.

instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *