نگاه فارس
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس:

راهپیمایی روز قدس در امنیت کامل و پرشورتر از قبل برگزار می‌شود/ فلسطین رمز وحدت مسلمین

۲۹ خرداد ، ساعت ۱۴:۳۲

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس به تشریح برنامه‌های راهپیمایی روز قدس پرداخت و زمان آغاز راهپیمایی را ساعت ۱۰:۳۰ از میدان امام حسین(ع) اعلام کرد.

به گزارش نگاه فارس؛ حجت‌الاسلام محمدرضایی ظهر امروز در نشست خبری اعلام برنامه‌های ستاد بزرگداشت روز جهانی قدس در استان فارس اظهار داشت: هیچ‌گونه مشکل امنیتی در راهپیمایی امسال نخواهیم داشت و مردم پرشورتر از قبل در یک فضای آرام در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس بابیان اینکه امروز در منطقه شاهد شکست‌های پی‌درپی صهیونیست‌ها هستیم ادامه داد: فلسطین رمز وحدت مسلمانان است و در دنیای اسلام شاهد نزدیکی هرچه بیشتر به آرمان آزادی قدس هستیم.

وی افزود: مبارزات ارتش سوریه و عراق و بسیج مردمی که شکست گروهای تکفیری و داعش را در پی داشته، آمریکا و صهیونیست‌ها را تضعیف کرده است.

رضایی با اشاره به عملیات تروریستی اخیر در تهران خاطرنشان کرد: داعش صهیونیستی با انجام این عملیات می‌خواست اعلام حیات کند، درحالی‌که موجودیت آن رو به اضمحلال است و بعدازآن ترورهای کور، توسط وزارت اطلاعات عقبه آن‌ها در جای‌جای کشور دستگیر شدند.

وی افزود: این حوادث مردم ما را ناامید نخواهد کرد، چراکه در دهه ۶۰ هم ترورهای کوری اتفاق افتاد و مردم مقابل منافقان و دشمنان ایستادگی کردند.

این مقام مسئول به سفر رئیس‌جمهور آمریکا به عربستان و افزایش ناامنی در منطقه نیز اشاره کرد و متذکر شد: در ترورهای مرقد امام و مجلس هم می‌توان به‌راحتی حمایت آمریکا و عربستان از داعش را دید.

رضایی بیان کرد: عملیات موشکی سپاه علیه داعش هشداری به منطقه و صهیونیست‌ها بود که توان و قدرت ایران را به رخ آن‌ها بکشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان فارس بابیان اینکه ساعت ۱۰:۳۰ راهپیمایی روز قدس از میدان امام حسین (فلکه ستاد) آغاز خواهد شد، ادامه داد: مسیر راهپیمایی به حرم احمد بن موسی شاهچراغ (ع) ختم می‌شود و سخنران مراسم حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدی عراقی، عضو مجلس خبرگان رهبری است.

وی افزود: شعارها و متن قطعنامه راهپیمایی روز قدس با توجه به تحولات منطقه تنظیم می‌شود.

رضایی تأکید کرد: به خاطر روزه‌دار بودن مردم و گرمای هوا، برنامه‌های جانبی و برپایی غرفه در طول مسیر راهپیمایی را نخواهیم داشت و تمهیدات لازم ترافیکی و سرویس ایاب و ذهاب برای شهروندان نیز هماهنگ شده است.

به گفته وی درب مساجد در طول مسیر راهپیمایی برای استفاده مردم باز است و سازمان آتش‌نشانی نیز برای خنک کردن فضای راهپیمایی مثل سال‌های گذشته فعالیت خواهد کرد.

منبع:فارس


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *