به گزارش نگاه فارس، رقابت‌های لیگ یگ آزادگان هفته‌های پایانی خود را سپری می‌کند و تیم‌های بالای جدول برای صعود به لیگ برتر همه تلاش خود را به کار گرفته‌اند که این امر سبب جذابیت بیشتر رقابت‌های لیگ یک شده است.

کمیته داوران فدراسیون فوتبال برای بعضی از دیدارهای هفته‌های رو به پایان لیگ یک که از حساسیت بسیاری برخوردار است، ناظر ویژه انتخاب کرد که از اقدامات خیلی خوبی است که توسط این کمیته انجام شده است.

این هفته و برای دیدارهای نفت مسجدسلیمان- نساجی مازندران و خونه به خونه مازندران- شهرداری ماهشهر به ترتیب فریدون اصفهانیان و حسین عسگری به عنوان ناظران ویژه انتخاب شدند اما اقدام عجیب کمیته داوران عدم انتخاب ناظر ویژه برای دیدار مهم فجرسپاسی شیراز و مس کرمان است. این در حالی است که نماینده شیراز در رده دوم جدول قرار دارد و از رقیبان جدی خونه به خونه و نساجی مازندران برای صعود به رقابت‌های لیگ برتر است که جا داشت برای این بازی هم ناظر ویژه انتخاب می‌شد تا از افزایش حرف و حدیث‌ها در اطراف این تیم (فجرسپاسی) جلوگیری به‌عمل آید.

همچنین شنیده‌ها حاکی از آن است که تیم‌های مدعی صعود از انتخاب موعود بنیادی‌فر به عنوان داور بازی فجرسپاسی- مس کرمان شاکی بوده و قصد دارند شکایت خود را به فدراسیون فوتبال ارجاع دهند.

برنا