نگاه فارس
رئیس بسیج هنرمندان در گفت گو با نگاه فارس مطرح کرد:

مطالبه گری مصوبات سفر رهبر انقلاب از مسئولین اولویت اصلی ستاد هفته بزرگداشت سومین حرم اهل بیت

۲۲ فروردین ، ساعت ۱۰:۳۸

هفته بزرگداشت سومین حرم اهل‌بیت از ۱۲ تا ۱۹ اردیبهشت برگزار خواهد شد . تمام برنامه‌ریزی‌ها در راستای هم‌افزایی برای برجسته‌سازی شیراز که یک آبروی ملی با تمام افتخاراتش در سطح کشور هست.

به گزارش خبرنگار نگاه فارس، نیما زارع رئیس بسیج هنرمندان فارس مهم‌ترین اهداف هفته سومین حرم اهل‌بیت را مطالبه گری در خصوص برکات سفر رهبر معظم انقلاب به شیراز و استان فارس برشمرد و افزود: باید فضای رسانه به این موضوع بپردازد که باگذشت یک دهه از وعده‌ها و مصوبات سفر رهبری، اکنون چه میزان از آن‌ها توسط دستگاه‌ها جامعه عمل پوشیده شده است.

مسئول بسیج هنرمندان فارس در ادامه به این جمله از رهبر انقلاب در سفر به شیراز اشاره کرد : “این استان باوجود داشتن استعدادهای برجسته، استان محجوب و باحیائی است مثل انسانهائی که سواد و فضل زیادی دارند، اما خیلی اهل گفتن و نشان دادن و اظهار کردن نیستند.این باید یک جوری جبران شود” و افزود: ما باید به معرفی مفاخر و مشاهیر فارس در این هفته همت بگماریم و حتی ببینیم که آیا کسانی درزمینهٔ تلاش‌هایی داشته‌اند؟

نیما زارع با اشاره جداناپذیری شیراز و سومین حرم اهل‌بیت و افزود: هفته بزرگداشت سومین حرم اهل‌بیت از ۱۲ تا ۱۹ اردیبهشت برگزار خواهد شد و با توجه به ۱۵ اردیبهشت و روز شیراز این فرصتی است که موردتوجه ستاد بزرگداشت هفته سومین حرم اهل‌بیت قرار گرفته است.

وی در تکمیل سخنان خود افزود: تمام برنامه‌ریزی‌ها در راستای هم‌افزایی برای برجسته‌سازی شیراز که یک آبروی ملی با تمام افتخاراتش در سطح کشور هست.
زارع با برشمردن جایگاه مقدس احمد بن موسی (ع) در شهر شیراز گفت: هفته بزرگداشت سومین حرم اهل‌بیت به برنامه‌های خاص خواهد پرداخت و موضوع بزرگداشت احمد بن موسی در دهه کرامت باقوت خود به محوریت آستان احمدی و محمدی برگزار می‌گردد.

مسئول بسیج هنرمندان فارس در پایان در خصوص اعلام جزئیات برنامه هفته سومین حرم اهل‌بیت گفت: جزئیات برنامه‌ها هفته آینده بعد از تشکیل جلسه ستاد بزرگداشت با حضور مسئولین عالی‌رتبه استان، اعلام خواهد شد.


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *