نگاه فارس

بازگشت دوباره فجر به رده دوم جدول؛ پررنگ شدن امید شیرازی‌ها برای صعود

۲۲ فروردین ، ساعت ۹:۰۹

در هفته سی و یکم لیگ دسته اول تیم فجر شهید سپاسی مقابل تیم شهرداری تبریز ۳ بر یک پیروز شد.

به گزارش نگاه فارس، ‌در چارچوب هفته سی و یکم لیگ دسته اول فوتبال تیم فجر شهید سپاسی در دیداری خارج از خانه مقابل تیم شهرداری تبریز به میدان رفت. دیدار این دو تیم در نهایت با نتیجه ۳ بر یک به نفع تیم فجر پایان یافت.

پیمان سلمانی، سید احمد حیاتمنش، سید جلال عبدی، احسان جودکی، علی مصلی نژاد، محمد پاپی، امین شجاعیان، امین مشایخ، شاهین مجیدی، مهدی نظری و بهروز هوشمند در ترکیب اولیه تیم فجر قرار داشتند.

تیم شهرداری تبریز در همان دقایق اولیه بازی توسط رضا نجاری به گل دست یافت. شاهین مجیدی در دقیقه ۳۲ بازی گل خورده را جبران کرد. در دقایق پایانی نیمه نخست امین شجاعیان بار دیگر برای تیم فجر گل‌زنی کرد تا نیمه نخست با نتیجه ۲ بر یک به نفع شیرازی‌ها پایان یابد. در دقایق پایانی نیمه دوم نیز محمد پاپی گل سوم را برای تیم فجر به ثمر رساند.

تیم فجر با این برد شیرین و با توجه به باخت تیم خونه به خونه مقابل ملوان بار دیگر رده دوم جدول را به دست آورد و امیدهایش برای صعود به لیگ برتر پررنگ شد. در حال حاضر تیم نفت مسجد سلیمان با ۶۱ امتیاز در رده نخست جدول و تیم خونه به خونه بابل با ۵۷ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد.


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *