نگاه فارس
در نیمه اردیبهشت برگزار می شود

هفته سومین حرم اهل بیت(ع) در شیراز برگزار می‌شود

۲۱ فروردین ، ساعت ۱۶:۱۹

رئیس سازمان بسیج هنرمندان فارس از برگزاری هفته سومین حرم اهل بیت(ع) در نیمه اردیبهشت‌ماه سال جاری در شیراز خبر داد.

به گزارش نگاه فارس ، نیما زارع رئیس سازمان بسیج هنرمندان فارس امروز، ۲۱ فروردین‌ماه در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته هنر انقلاب اسلامی بر لزوم تقویت هنر تعهدمدارانه و انقلابی كه موجب ترویج اصول و ارزش‌های اسلامی می‌شود، تأكید كرد.
وی همچنین از برگزاری هفته سومین حرم اهل بیت(ع) در شیراز خبر داد و افزود: مقام معظم رهبری در اردیبهشت‌ماه سال ۸۷ طی سفری به استان فارس داشتند، شیراز را سومین حرم اهل بیت(ع) در ایران اسلامی نامگذاری كردند كه این افتخار بسیار بزرگی برای مردم این دیار محسوب می‌شود لذا بنا داریم تا این عنوان را گرامی بداریم.
زارع اظهار كرد: هفته سومین حرم اهل بیت(ع) در شیراز در نیمه اردیبهشت‌ماه سال جاری همزمان با سالگرد سفر مقام معظم رهبری برگزار خواهد شد كه در آن برنامه‌های متنوع فرهنگی، هنری و مذهبی متناسب و در شأن و جایگاه حرم سوم برگزار خواهیم كرد.
رئیس سازمان بسیج هنرمندان فارس در پایان بر این نكته گفت: همان‌طور كه مقام معظم رهبری نیز فرمودند ما باید تلاش كنیم تا محور تمام فعالیت‌های فرهنگی استان فارس و به خصوص شهر شیراز را حرم سوم اهل بیت(ع) یعنی حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) قرار دهیم و از این ظرفیت به نحو احسن استفاده كنیم.
انتهای پیام


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *