نگاه فارس

«لاتاری» و « به وقت شام» در لیست اکران نوروزی سینماهای شیراز قرار گرفت

۲۳ اسفند ، ساعت ۱۲:۰۰

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان فارس با اشاره به اکران نوروزی سینماها گفت: « لاتاری»، « به وقت شام»، « مصادره»، « لونه زنبور» و « فیلشاه» در ایام نوروز در سینماهای شیراز اکران می‌شود.

به گزارش نگاه فارس، رسول شهابیان با اشاره به اینکه اکران نوروزی فیلم‌ها از یکم فروردین آغاز می‌شود اظهار داشت: « لاتاری»، «به وقت شام»، « مصادره»، « لونه زنبور» و « فیلشاه» در ایام نوروز در سینماهای شیراز اکران می‌شود و علاوه بر این فیلم‌ها « فِراری» و « خرگیوش» هم در لیست اکران قرار دارد.

وی با بیان اینکه لاتاری در سینما سعدی اکران می‌شود، گفت: فیلم سینمایی لاتاری به نویسندگی و کارگردانی محمدحسین مهدویان و  تهیه‌کنندگی سیدمحمود رضوی روایت دو جوان است که رویای مشترک برنده شدن در لاتاری و دریافت گرین کارت آمریکا را در سر دارند.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان فارس افزود: « به وقت شام» ابراهیم حاتمی‌کیا نیز در سینما پیام اکران می‌شود، این فیلم  درباره داعش و تهدیدات تکفیری‌‌ها است هادی حجازی‌فر، بابک حمیدیان و جمعی از بازیگران سوری و لبنانی در آن به ایفای نقش پرداختند.

شهابیان بیان کرد: فیلم مصادره دیگر فیلم نوروزی است که در سینما ایران اکران می‌شود، این فیلم به کارگردانی مهران احمدی روایت اسماعیل، مسئول خرید ساده‌لوح و کم خرد ساواک است که تاوان اشتباهات خود را می‌دهد.

وی با بیان اینکه فیلم لونه زنبور در سینما فلسطین اکران می‌شود، عنوان کرد: “لونه زنبور” فیلمی به کارگردانی برزو نیک‌نژاد است که  داستان دو سارق خرده‌پا را روایت می‌کند که با تحویل گرفتن جعبه‌ای وارد ماجرایی بزرگ می‌شوند.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان فارس تصریح کرد: فیلشاه آخرین فیلم نوروزی است که در سینما شیراز اکران می‌شود، این فیلم تنها انیمیشن سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر بود.

شهابیان بیان کرد: علاوه بر این فیلم‌ها، « فِراری» و « خرگیوش» هم در لیست اکران قرار دارد که در سانس‌های دیگری در سینما شیراز اکران می‌شود.

تسنیم


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *