نگاه فارس

قیمت میوه تنظیم بازار در شیراز اعلام شد

۲۳ اسفند ، ساعت ۱۰:۳۲

پرتغال والنسیا تولید استان فارس در سبدهای ۶ کیلویی دو ردیفه هر کیلو ۲۷۰۰ و سیب تولید استان فارس نیز در سبدهای ۶ کیلویی دو ردیفه هر کیلو ۲۳۰۰ به فروش می‌رسد.

به گزارش نگاه فارس، هدایت‌الله رحیمی از آغاز توزیع میوه شب عید در سراسر استان فارس  از امروز خبر داد و اظهار داشت: پرتغال والنسیا تولید استان فارس در سبدهای ۶ کیلویی دو ردیفه هر کیلو ۲۷۰۰ و سیب تولید استان فارس نیز در سبدهای ۶ کیلویی دو ردیفه هر کیلو ۲۳۰۰ به فروش می‌رسد.

وی با بیان اینکه میوه تنظیم بازار در شیراز در  ۱۰۰ میوه‌فروشی و ۳۴ بازارچه توزیع میوه شهرداری توزیع می‌شود، افزود: هیچ محدودیتی برای توزیع میوه شب عید نداریم و به هر میزان که تقاضا باشد در بازار توزیع می‌شود.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با بیان اینکه در فروشگاه‌های بزرگ توزیع میوه شب عید ناظران ما مستقر هستند و در بقیه محل‌های توزیع نیز ناظران سیار بر نحوه توزیع میوه نظارت دارند، گفت: مردم در صورت مشاهده هر گونه تخلف در توزیع میوه شب عید با شماره ۱۲۴ تماس بگیرند.

وی با بیان اینکه به جز میوه تنظیم بازار، برنج، گوشت مرغ و گوشت گوسفندی منجمد در بازار در حال توزیع است، افزود: برنج هندی ۱۱۲۱ در بسته‌های ۱۰ کیلوی به قیمت ۵۶۰۰، برنج هندی پیارم در بسته‌های ۱۰ کیلویی به قیمت ۲۶۰۰، برنج تایلندی در بسته‌های ۱۰ کیلویی به قیمت ۳۹۰۰ در حال توزیع است.

رحیمی خاطرنشان کرد: مرغ منجمد نیز در سطح شیراز کیلویی ۶۱۰۰، در بقیه نقاط استان کیلویی ۶۲۰۰ و گوشت منجمد گوسفندی کیلویی ۲۳ هزار تومان در حال توزیع است.

تسنیم


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *