نگاه فارس
در شب چهارشنبه سوری

امشب ؛ آماده باش۱۵۰ پایگاه اورژانس فارس

۲۲ اسفند ، ساعت ۱۵:۱۱

۱۵۰ پایگاه شهری و جاده‌ای اورژانس و فوریت‌های پزشکی برای خدمات رسانی و پوشش حادثه دیدگان مراسم چهارشنبه سوری در آماده باش کامل هستند .

آمادگی ۱۵۰ پایگاه اورژانس فارسبه گزارش نگاه فارس، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس گفت: ۵۰ دستگاه آمبولانس،۴ موتورلانس و ۳ دستگاه اتوبوس آمبولانس برای پوشش چهارشنبه آخر سال در مناطق پر تردد و پر حادثه (مبادی خروجی) شهر شیراز در آماده باش کامل هستند.
محمد جواد مرادیان با بیان اینکه پایگاه‌های اورژانس امشب هم مانند سال‌های قبل ۲۴ ساعته فعال هستند، افزود: استقرار اورژانس سیار است و بر اساس حوادث احتمالی و درخواست‌های امدادی به محل حادثه اعزام می‌شوند.
مرادیان ادامه داد: امشب بیمارستان امیر المومنین در ورودی شهر صدرا، بیمارستان‌های شهید رجائی، نمازی و بیمارستان شهید بهشتی برای ارائه خدمات تروما و سوانح و تصادفات آماده باش هستند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس افزود: بیشترین قربانیان حوادث شب چهارشنبه سوری گروه سنی نوجوانان هستند و بخش زیادی از صدمات ناشی از حوادث چهارشنبه سوری مربوط به صورت و چشم است.
رئیس اورژانس فارس از مردم و به ویژه جوانان و نوجوانان در خواست خواست، نکات ایمنی را رعایت کنند تا با مشکلات و حوادث مواجه نشوند.

instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *