نگاه فارس

۶۰ درصد از ظرفیت هتل‌های فارس برای نوروز رزرو شده است

۲۲ اسفند ، ساعت ۱۴:۵۱

رئیس جامعه هتلداران استان فارس با اشاره به اینکه رزرو هتل‌های استان از ابتدای بهمن ماه آغاز شده است، گفت: ۶۰ درصد از ظرفیت هتل‌های فارس برای نوروز رزرو شده است.

شیراز| 60 درصد از ظرفیت هتل‌های فارس برای نوروز رزرو شده است

به گزارش نگاه فارس؛ سید حسن سیادتان با اشاره به اینکه رزرو هتل‌های استان از ابتدای بهمن ماه آغاز شده است، اظهار داشت: با توجه به اینکه این ظرفیت در نوروز به گردشگران داخلی اختصاص یافته، ۶۰ درصد از ظرفیت هتل‌های فارس برای نوروز رزرو شده است.

وی با بیان اینکه امسال حجم سفرهای نوروزی کمتر شده است، گفت: دلیل امر این است که مسافرت‌ها در طول سال تقسیم شده و این یک حسن به حساب می‌آید که هتل‌ها و دیگر مراکز اقامتی در تمام طول سال میزبان مسافران باشند.

رئیس جامعه هتلداران استان فارس افزود: بخشی از ظرفیت هتل‌های فارس در این ایام توسط تورهای خارجی از آلمان، فرانسه و اتریش رزرو شده اما در نوروز ظرفیت هتل‌ها به گردشگران داخلی اختصاص دارد.

سیادتان بیان کرد: هتل‌ها و هتل آپارتمان‌های استان فارس با ظرفیتی حدود ۷ هزار تخت‌ نقش مهمی در تکمیل زیرساخت‌های گردشگری استان دارند.

رئیس جامعه هتلداران استان فارس با اشاره به اینکه اولویت در اسکان مسافران نوروزی هتل‌ها و مراکز اقامتی استان است، بیان کرد: با این حال خانه مسافران نیز ساماندهی می‌شوند تا در اقامت مسافران نوروزی به کار گرفته شوند.

خبرگزاری تسنیم


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *