نگاه فارس

نمایشگاه‌های نوروزی صنایع دستی در اماکن تاریخی برپا می‌شود

۲۲ اسفند ، ساعت ۱۴:۴۷

رئیس اتحادیه تعاونی‌های صنایع دستی استان فارس از برپایی نمایشگاه‌ و غرفه‌های نوروزی صنایع دستی در اماکن تاریخی شیراز خبر داد.

شیراز| نمایشگاه‌های نوروزی صنایع دستی در اماکن تاریخی برپا می‌شود

به گزارش نگاه فارس؛ سلمان گورنگی با اشاره به برپایی نمایشگاه و غرفه‌های نوروزی در اماکن تاریخی شیراز اظهار داشت: این نمایشگاه و غرفه‌ها در بازارچه دائمی سرای مشیر، در جوار مسجد وکیل  و گالری زندیه واقع در هتل زندیه برپا می‌شود.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه محصولات صنایع دستی استان فارس و به ویژه شهر شیراز عرضه می‌شود، گفت: این غرفه‌ها از ۲۵ اسفندماه تا پایان تعطیلات نوروزی برپا است و علاوه بر گردشگران شهروندان شیرازی نیز می‌توانند برای خرید اقدام کنند.

رئیس اتحادیه تعاونی‌های صنایع دستی استان فارس درباره ساعت بازدید از این نمایشگاه‌ها افزود: ساعت بازدید از این نمایشگاه‌ها براساس ساعت بازدید اماکن تاریخی است.

گورنگی با اشاره به اهداف برپایی نمایشگاه‌های صنایع دستی بیان کرد: نمایشگاه‌های صنایع دستی با هدف معرفی، توسعه، رونق، فروش و بازاریابی صنایع دستی و هنرهای سنتی برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: علاوه بر نمایشگاه‌های صنایع دستی در موزه آب نیز ورکشاپ‌های صنایع دستی از ۲۷ اسفندماه تا پایان اردیبهشت ۹۷ برپا می‌شود.

خبرگزاری تسنیم


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *