نگاه فارس

کار دشوار برق جدید بحران زده مقابل نساجی

۱۹ اسفند ، ساعت ۱۳:۴۷

در هفته بیست و هفتم لیگ دسته اول فوتبال تیم برق جدید فارس به مصاف نساجی مازندران می‌رود

شیراز| کار دشوار برق جدید فارس مقابل نساجی متحول شده

به گزارش نگاه فارس، در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ دسته اول فوتبال ساعت ۱۴:۴۵روز یک‌شنبه ۲۰ اسفندماه دو تیم برق جدید فارس و نساجی مازندران در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز به مصاف یکدیگر می‌روند. دیدار رفت این دو تیم با نتیجه یک بر یک به تساوی انجامید.

تیم نساجی مازندران که در پی کسب نتایج ضعیف مهابادی با جذب نکونام به عنوان سرمربی هفته گذشته به پیروزی شیرین دست یافت با انگیزه و توان مضاعف به دنبال جبران امتیازات از دست رفته و بازگشت به جمع مدعیان است.

تیم برق جدید فارس نیز هرچند با تغییر سرمربی در چند هفته گذشته روبه‌رو بوده اما در هفته گذشته با مشکل اعتصاب بازیکنان روبه‌رو بود. در ادامه روند تغییرات این تیم مدیرعامل این باشگاه نیز تغییر کرده است و در حال حاضر غلامرضا بهشت به عنوان مدیرعامل باشگاه برق جدید انتخاب شده و همه اختیارات محمدعلی بردبار به وی واگذار شده است.

تیم برق جدید فارس تا اینجای کار با ۹ برد، ۹ تساوی، ۸ باخت و کسب ۳۶ امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارند. این تیم در صورت برد در این دیدار و با احتساب عدم نتیجه‌گیری دیگر رقبا به رده هفتم جدول می‌رسد.

در مقابل تیم مدعی نساجی مازندران قرار دارد که با ۱۳ برد، ۵ تساوی، ۸ شکست و کسب ۴۴ امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارد، این تیم در صورت برد در این دیدار و با احتساب عدم نتیجه‌گیری تیم فجر می‌تواند به رده چهارم جدول دست یابد.

تیم برق جدید فارس در ۲۶ بازی گذشته خود ۲۳ گل زده و در مقابل ۲۳ گل دریافت کرده است. تیم نساجی مازندران در ۲۶ بازی گذشته ۲۹ گل زده و در مقابل ۲۴ گل دریافت کرده است.

در حال حاضر تیم‌های نفت مسجد سلیمان با ۵۳ امتیاز، خونه به خونه بابل با ۴۹ امتیاز و بادران تهران با ۴۷ امتیاز در رده اول تا سوم جدول قرار دارند. تیم‌های ایرانجوان بوشهر با ۲۱ امتیاز، صبای قم با ۱۲ امتیاز و راه‌آهن تهران با ۱۰ امتیاز سه تیم انتهای جدول هستند.

نتایج قبلی تیم برق جدید فارس

تیم برق جدید فارس در هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل تیم ملوان بندرانزلی یک بر صفر مغلوب شد. در هفته دوم در دیداری خانگی مقابل راه‌آهن تهران قرار گرفت و در پایان با نتیجه یک بر صفر بر این تیم غلبه کرد و در هفته سوم مقابل شهرداری ماهشهر با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

این تیم در هفته چهارم رقابت‌ها یک بر صفر از سد شهرداری تبریز گذشت. در هفته پنجم نیز با نتیجه یک بر صفر اکسین البرز را پشت سرگذاشت و در هفته ششم مقابل مس کرمان بدون گل به تساوی رسید.

نارنجی‌پوشان شیراز در هفته هفتم با نتیجه ۲ بر یک از سد صبای قم گذشتند. در هفته هشتم مقابل ماشین‌سازی تبریز یک بر صفر پیروز شدند و در هفته نهم مقابل تیم مدعی بادران تهران ۲ بر صفر پیروز شدند.

تیم برق جدید فارس در هفته دهم مقابل تیم نساجی به تساوی یک بر یک دست یافت. در هفته یازدهم مقابل تیم فجر شهید سپاسی با گلی که به اشتباه به دروازه خود وارد کرد بازی برده را یک بر یک به پایان بردند.

این تیم در هفته دوازدهم مقابل تیم مس رفسنجان ۲ بر یک پیروز شد. در هفته سیزدهم مقابل تیم صدرنشین نفت مسجد سلیمان به تساوی بدون گل رضایت داد. در هفته چهاردهم نیز مقابل تیم ایرانجوان بوشهر به تساوی یک بر یک رسید و در هفته پانزدهم مقابل آلومینیوم اراک یک بر صفر مغلوب شدند.

برقی‌ها در هفته شانزدهم مقابل گل‌گهر سیرجان ۲ بر یک پیروز شدند. در هفته هفدهم مقابل خونه به خونه بابل به تساوی ۲ بر ۲ رسیدند. در هفته هجدهم مقابل تیم ملوان بندر انزلی به تساوی بدون گل دست یافتند. در هفته نوزدهم مقابل تیم راه‌آهن تهران بدون گل به تساوی رسیدند.

تیم برق جدید فارس در هفته بیستم مقابل تیم شهرداری ماهشهر با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب شد. در هفته بیست و یکم مقابل شهرداری تبریز ۲ بر صفر بازی را واگذار کرد و در هفته بیست و دوم مقابل اکسین البرز یک بر صفر مغلوب شدند.

برقی‌ها در هفته بیست و سوم مقابل تیم مس کرمان یک بر صفر بازی را واگذار کردند. در هفته بیست و چهارم مقابل تیم صبای قم به تساوی یک بر یک دست یافتند. در هفته بیست و پنجم مقابل تیم ماشین‌سازی تبریز یک بر صفر پیروز شدند و در هفته بیست و ششم مقابل تیم بادران تهران ۳ بر یک مغلوب شد.


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *