نگاه فارس
رضایی:

برای حفظ روح فوتبال از جوانان استفاده کردم/من به همه ی بازیکنانم افتخار می کنم

۱۵ اسفند ، ساعت ۱۳:۳۲

سرمربی تیم فوتبال برق جدید شیراز گفت: صبح روز بازی بازیکنان اصلی خودمان را از دست دادیم و من هم ترجیح دادم برای حفظ روح فوتبال و جوانمردی از بازیکنان جوانان و امید استفاده کنم، در حالی که می توانستم با توجه به از دست دادن ١٣ بازیکن اصلی خودمان در این بازی حاضر نشویم.

به گزارش نگاه فارس، رحمان رضایی سرمربی برق جدید شیراز پس از بازی مقابل بادران گفت:
بازی خوبی بود و البته عجیب و غریب برای ما؛ چرا که ما دقیقاً صبح روز بازی بازیکنان اصلی خودمان را از دست دادیم و من هم ترجیح دادم برای حفظ روح فوتبال و جوانمردی از بازیکنان جوانان و امید استفاده کنم، در حالی که می توانستم با توجه به از دست دادن ١٣ بازیکن اصلی خودمان در این بازی حاضر نشویم.
رضایی در ادامه در مورد بازی گفت:
ما بازی خیلی خوبی انجام دادیم و با همین جوانان که بالاترین سطحی که بازی رسمی کرده بودند در لیگ استان بود، توانستیم تا دقیقه ٧٠ بازی در مقابل بادرانی که که یک تیم بزرگ و میلیاردی بسته شده است بازی را با تساوی پیش ببریم؛ اما متاسفانه یک پنالتی بحث برانگیز روند بازی را تغییر داد و ما در نهایت بازی را باختیم.
رحمان رضایی سرمربی برق در پایان گفت:
نمی خواهم در مورد داوری صحبت کنم و این مورد را به باشگاه سپردم تا به صورت جدی پیگیری کنند. در مورد شرایط تیم هم باید بگویم شاید خیلی ها با این شرایط استعفا می دادند؛ اما من اهل جنگیدن هستم و با همین جوانان کار را در لیگ ادامه میدهم و امیدوارم لطف خداوند و هواداران شامل حال ما شود تا با تلاش بازیکنانم که در بازی مقابل بادران با جان و دلشان جنگیدند و من به همه آنها افتخار می کنم در لیگ به نتایج موفقیت آمیزی برسیم.

instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *