نگاه فارس

فجرسپاسی همچنان در جمع مدعیان با بردی شیرین

۱۴ اسفند ، ساعت ۸:۴۶

تیم فجر شهیدسپاسی در هفته بیست و ششم لیگ دسته اول فوتبال مقابل تیم شهرداری ماهشهر پیروز شد.

شیراز| برد شیرین خانگی در سبد فجرسپاسی

به گزارش نگاه فارس، در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ دسته اول فوتبال تیم فجر شهید سپاسی در دیدار خانگی در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز میزبان تیم شهرداری ماهشهر بود. دیدار این دو تیم با نتیجه ۲ بر یک به نفع تیم فجر شهید سپاسی پایان یافت.

پیمان سلمانی، احمد حیات منش، محمد حسینی، حمید جوکار، علی مصلی نژاد، محمدرضا زینال خیری، امین شجاعیان، عباس بوعذار، مهدی نظری، شاهین مجیدی و ابوذر صفرزاده در ترکیب اولیه تیم فجر قرار داشتند.

حسن پورحمیدی، میلاد شیخی سلیمانی، خیرالله ویسی آرا، کمال الدین نیک خوی، محمد حسین مهرآزما، رضا حقیقی، رضا جباری، میلاد قاسمی، شروین بزرگ، مهدی عبدی و حسین مالکی‏ در ترکیب اولیه شهرداری ماهشهر حضور داشتند.

تیم شهرداری ماهشهر در دقایق پایانی نیمه نخست توسط رضا جباری به گل رسید و نیمه نخست با برتری این تیم پایان یافت. در همان ابتدای نیمه دوم سید محمد حسینی گب تساوی را برای تیم فجر به ثمر رساند تا بازیکنان فجر با فشار و استرس کمتری به ادامه بازی بپردازند.

در دقیقه ۷۵ باردیگر تیم فجر شهید سپاسی توسط ابوذر صفرزاده به گل دست یافت تا این دیدار با همین نتیجه ۲ بر یک به نفع شیرازی‌های میزبان پایان یابد.

تیم فجر با این برد ۴۶ امتیازی شد و هم‌چنان در جایگاه چهارم جدول ایستاد. تیم شهرداری ماهشهر با ۳۲ امتیاز در رده دوازدهم جدول قرار گرفت.

تسنیم


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *