نگاه فارس
رحمان رضایی :

اعتصاب بازیکنان قابل هضم نیست و هیچ توجیهی ندارد

۱۳ اسفند ، ساعت ۸:۵۸

رحمان رضایی: باشگاه برق از ابتدای فصل شرایط خیلی خوبی نداشت و تا جایی که من می دانم تقریبا ۳۰ درصد از قرارداد بازیکنان پرداخت شده است. اکثر تیمها تاکنون بین ۳۰ تا ۴۰ درصد پرداختی داشته اند و فقط ۴ – ۵ تیم خاص درصد بیشتری به بازیکنان شان پرداخت کرده اند.

به گزارش نگاه فارس، رحمان رضایی در گفتگو با دی اسپورت با بیان اینکه انتظار بیشتری از بازیکنان داشتم، ادامه داد: با اعتصاب هیچ چیز درست نمی شود و از این اتفاقات خود بازیکنان و تیم ضربه می خورند. ما به دلیل انتظاری که هواداران از ما دارند، مجبوریم کار خودمان را انجام دهیم و تصمیم گیری را بر عهده کمیته انضباطی می گذاریم.

سرمربی برق جدید در مورد شرایط تیمش پیش از دیدار برابر بادران تهران گفت: در این دو روزی که بازیکنان اعتصاب کرده اند، با بازیکنان امید و جوانان تمرینات را پیگیری کردیم و از این موضوع هیچ هراسی هم ندارم. با ۱۸ بازیکن جدید به این دیدار می رویم و اگر تا پایان فصل هم بازیکنانی که اعتصاب کرده اند را در اختیار نداشته باشم، با همین جوانان با انگیزه که اولین بار است بازی در لیگ یک را تجربه خواهند کرد، به میدان می رویم.

رضایی ادامه داد: در دیدار قبلی ۴ بازیکن جوان را برای اولین بار به میدان فرستادیم که خوشبختانه توانستند جواب اعتمادمان را بدهند. فعلا ۹۵ درصد از بازیکنان را در اختیار نداریم و سعی می کنیم با همین داشته هایمان پیش برویم. نظم و انضباط برای من همیشه مهم بوده و عدم تمرین کردن بازیکنان قابل توجیه نیست.

رضایی با بیان اینکه برایم جالب است چرا بازیکنان پس از چند شکست اعتصاب نکردند، افزود: خدا را شکر در این دو دیداری که به این تیم آمده ایم، ۴ امتیاز کسب کردیم، اما پس از پیروزی مقابل ماشین سازی و در آستانه دیدار با بادران، به یکباره بازیکنان دست به اعتصاب زدند که کمی برایمان عجیب بود!

سرمربی برق جدید فارس در خصوص بازیکنان جذب شده در نیم فصل گفت: فکر می کنم در نیم فصل می شد بازیکنانی با کارایی بیشتری جذب کرد اما اینگونه نشد، به طوری که در این دو بازی از ۷ بازیکن جذب شده استفاده نکردیم.

رضایی در پاسخ به اینکه امتیاز برق در لیگ دسته اول حفظ شده است، گفت: قضاوت درخصوص حفظ سهمیه صحیح نیست. فکر می کنم تا پایان فصل ۲۷ امتیاز باقی مانده و هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. تمام تیم ها برای حفظ سهمیه تلاش خواهند کرد و ما نیز در این ۹ دیدار باقی مانده برای موفقیت تیم تلاش می کنیم.

سرمربی برق جدید در پایان گفت: در خصوص اعتصاب بازیکنان ورود نمی کنم و در مورد این موضوع مدیریت و کمیته انضباطی باید تصمیم گیری کنند اما به نظر من اینکار بازیکنان قابل هضم نیست و هیچ توجیهی ندارد.


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *