نگاه فارس
میثم شاه‌مکوندی: 

مشکل اصلی برق، مشکلات مالی است/ رحمان رضایی به تیم شخصیت داده است

۹ اسفند ، ساعت ۸:۳۰

هافبک دفاعی برق جدید شیراز معتقد است که با رفع مشکلات این تیم، می‌توانند مجددا مدعی شوند.

 

به گزارش نگاه فارس، میثم شاه مکوندی هافبک دفاعی برق جدید شیراز  درخصوص بازی با تیم ماشین سازی تبریز گفت: بازی ۶ امتیازی برای ما بود. حریف برای کسب حداقل امتیاز ممکن به زمین آمده بود و ما برای آنکه بتوانم مجددا خود را به بالای جدول برسانیم، نیازمند پیروزی در این بازی داشتیم. خداروشکر به اولین پیروزی خودمان با سرمربی جدید رسیدیم و امیدوارم این پیروزی‌ها تداوم داشته باشد.

وی درخصوص مشکلات برق جدید گفت: مشکل اصلی تیم ما مشکل مالی است و اگر می‌گویند بازیکنان اصلی این تیم رفتند  درست است، بازیکنان خیلی خوبی بودن ولی اصلا دلیلی نیست که تیم ضعیف شده باشد و جایگزین های خوبی گرفتیم و دلیل اصلی عدم نتیجه گیری تیم، بخاطر مشکلات مالی است. ما فقط قول دادن مسئولین را میشنویم و هیچ خبری از پرداخت قراردادها نیست.

وی ادامه داد: ما حتی در امکانات اولیه هم مشکل داریم ولی خداروشکر آقای رضایی آمدند و به تیم شخصیت دادند و امیدواریم که وعده های مالی که از طرف باشگاه تا به الان داده شده و محقق هم نشده ظرف این چند روز برطرف شده و مشکلات اصلی تیم ما که مسائل مالی هست برطرف گردد.

شاه مکوندی در پایان خاطر نشان کرد: شک نکنید که تیم ما به شرایط قبلی خود بازگشت خواهد کرد. تیم ما شخصیت نیم فصل اول خود را مجددا به دست آورده است و اگر کمی از لحاظ روحی تامین شویم، تیمی جلودار ما نخواهد بود. در پایان نیز جا دارد از هواداران دو آتیشه تیم تشکر کنم که چه در بازی‌های خانگی و چه در بازی‌های بیرون از خانه به ما روحیه می‌دهند و با تشویق‌هایشان ما را حمایت می‌کنند.

فرتاک ورزشی


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *