نگاه فارس

خانه هلال احمربیضا افتتاح شد

۲۴ بهمن ، ساعت ۱۱:۱۱

خانه هلال احمر بخش بیضا با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس ، نماینده مردم سپیدان درمجلس شورای اسلامی و سایر مسئولین شهرستانی افتتاح شد .

خانه هلال  احمربیضا افتتاح شد

به گزارش نگاه فارس، خانه هلال احمر بخش بیضا با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس ، خادم نماینده مردم سپیدان درمجلس شورای اسلامی ، فرماندار سپیدان ، امام جمعه این بخش ، رئیس هلال احمر سپیدان و سایر مسئولین شهرستانی افتتاح شد .

محمد میثم رحیمی رئیس هلال احمر سپیدان در این مراسم ضمن تقدیر از حضور مسئولین در این مراسم گفت :  نگاه مدیر عامل جمعیت استان به شعبه سپیدان ویژه بوده و با پیگیری های بسیاری امروز شاهد افتتاح این خانه هلال  در شهر بیضا هستیم .

رحیمی تصریح کرد : خانه هلال با هدف توسعه شبکه داوطلبی جمعیت هلال احمر، توانمند سازی روستاها و بخش های آسیب پذیر در برابر مخاطرات، ارائه خدمات امدادی و آموزشی با استفاده از ظرفیت داوطلبی این روستاها و بخش ها ایجاد شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سپیدان با بیان اینکه تمام فعالیت‌های خانه هلال، داوطلب محور و بر اساس ظرفیت‌های انسانی موجود در شهر و روستا انجام می‌ شود، افزود: با در اختیار گذاشتن فضای مناسب می‌توان برای احداث خانه هلال اقدام کرد تا در صورت بروز حوادث و رسیدن نیروهای امدادی، هر فرد، امدادگر خانواده خود باشد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس نیز در آیین افتتاحیه خانه داوطلب بخش بیضا با سخنانی از پیگیری های خادم نماینده مردم سپیدان و بیضا در مجلس شورای اسلامی نسبت به بودجه هلال احمر تقدیر کرد .همچنین در پایان حکم مریم خلیلی رئیس داوطلب این خانه هلال به وی اهداء  گردید .

منبع:مارگون


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *