نگاه فارس
معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف استان فارس خبر داد:

آغاز طرح نوروزی نظارت بر اصناف استان فارس از ۱۵ اسفندماه امسال

۲۳ بهمن ، ساعت ۱۶:۰۲

محمد مهدی عرب گفت: طرح تشدید نظارت بر اصناف استان فارس از تاریخ ۱۵ اسفندماه سال ۹۶ تا ۱۵ فروردین‌ماه سال ۹۷ اجرا می‌شود

به گزارش نگاه فارس، محمدمهدی عرب معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف استان فارس با بیان اینکه طرح تشدید نظارت بر اصناف استان فارس از تاریخ ۱۵ اسفندماه ۹۶ آغاز می‌شود و تا ۱۵ فروردین‌ماه ۹۷ ادامه دارد، اظهار داشت: از چندماه قبل برای بازرسی اصناف به سمت شکایت محوری رفته‌ایم و بر این اساس ۱۸ اتحادیه در اولویت بازرسی قرار دارند.

وی عنوان کرد: اتحادیه “میوه و تره‌‌بار”، “پوشاک”، “کفش”، “خواربار و لبنیات”، “خرازان”، “گوشت، مرغ و تخم‌مرغ”، “پیتزا و اغذیه فروشان”، “رستوران و سفره‌خانه‌ها”، “آرایشگاه‌های زنانه” و “قنادان” در اولویت اول بازرسی قرار دارند.

معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف استان فارس افزود: “تلفن همراه”، “پزندگان”، “آبمیوه و بستنی”، “نانوایان” در اولویت دوم و “عطاران”، “لوازم خانگی”، “املاک” و “لوازم تحریر” در اولویت سوم بازرسی قرار دارند.

وی با بیان اینکه بازرسان در طرح تشدید نظارت نوروزی در دو شیفت صبح و عصر به واحدهای صنفی مراجعه می‌کنند، خاطرنشان کرد: این بازرسی‌ها توسط ۶۰ بازرس رسمی و ۴۰۰ ناظر افتخاری انجام می‌شود.

عرب تاکید کرد: مردم باید شکایات مربوط به خرده‌فروشی را با شماره ۳۲۳۴۰۰۰۰ به بازرسان اتاق اصناف اعلام کنند و شکایات مربوط به شرکت‌ها و عمده‌فروشی‌ها را با سامانه ۱۲۴ که مربوط به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس است در میان بگذارند.

خبرگزاری تسنیم


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *