نگاه فارس
دعوت نماینده ولی فقیه برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه؛

عزم جدی مردم برای پیشبرد انقلاب و مقابله با توطئه های شوم دشمن

۲۱ بهمن ، ساعت ۱۳:۳۸

نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت:اینک که سی و نه سال از انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و استقلال آن می‌گذرد همچنان شاهد خنثی شدن توطئه‌های شوم نظام سلطه و استکبار جهانی هستیم و عزم جدی مردم رشید ما در پیشبرد اهداف عالیه نظام اسلامی همچنان مشهود است.

به گزارش نگاه فارس، آیت‌الله اسدالله ایمانی، نماینده ولی فقیه در استان فارس در پیامی مردم استان فارس را برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه دعوت کرد.

« امت بصیر و همیشه در صحنه فارس

بار دیگر حماسه یوم الله  ۲۲ بهمن و حضور مردم فرا رسید و شما امت قهرمان و شهیدپرور و ولایت‌مدار فارس خود را برای حضوری عظیم در راهپیمایی تاریخی ۲۲ بهمن آماده می‌کنید. اینک که سی و نه سال از انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و استقلال آن به رهبری خمینی کبیر (ره) می‌گذرد همچنان شاهد خنثی شدن توطئه‌های شوم نظام سلطه و استکبار جهانی هستیم و عزم جدی مردم رشید ما در پیشبرد اهداف عالیه نظام اسلامی همچنان مشهود است.

اهالی محترم سومین حرم اهل بیت (ع)!

قریب پانزده هزار شهید گلگون کفن استان، نشان از عزت و شرف و ایستادگی شما مقابل کفر جهانی است. ایران اسلامی بر خود می‌بالد و تعصب ملی و مذهبی شما را در نگاهبانی از ولایت مطلقه فقیه و نصب‌العین قرار دادن  فرامین فرماندهی کل قوا می‌ستاید.

مردم فهیم استان فارس!

امروزه دولت‌های به اصطلاح متمدن و مدعی دموکراسی جهان، به همراه برخی سران مرتجع دول اسلامی با ابزار حقوق بشر آمده‌اند تا تروریست را در منطقه ترویج نمایند و ایران اسلامی ام القرای جهان اسلام را هدف قرار دهند.

پس همانند گذشته با انسجام و همدلی و وحدت کلمه بار دیگر به میدان عمل خواهیم آمد. می‌آئیم و مدعیان دروغین و دشمنان قسم خورده ایران را به خاک مذلّت می‌نشانیم . وعده ما روز یکشنبه ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۶ در جای جای ایران اسلامی و استان فارس.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته».


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *