نگاه فارس

۱۵۱ هزار چک در فارس برگشت خورد

۲۱ بهمن ، ساعت ۱۰:۰۳

 مدیرکل دیوان محاسبات استان فارس گفت: پارسال ۱۵۱ هزار چک بانکی در این استان برگشت خورد که ارزش آنها در مجموع افزون بر یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بود.

به گزارش نگاه فارس، ساسان مبینی شامگاه جمعه در کارگاه آموزشی ‘ارتقای سلامت اداری’ در محل سالن اجتماعات پالایشگاه گاز پارسیان در شهرستان مُهر افزود: معوقه مالیاتی در استان فارس نیز رقمی افزون بر یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان است.
وی اظهارکرد: این ارقام نشان می دهد که باید گام های بلندی در مسیرمبارزه با فساد و ارتقای سلامت کسب و کار در استان فارس برداریم.
مدیرکل دیوان محاسبات استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود گفت: سودده و موفق بودن یک شرکت به تنهایی کافی نیست بلکه این که شرکت ها تا چه حد انتظارات مردم در منطقه فعالیت خود را برآورده و مسائل زیست محیطی را رعایت می کنند نیز نکته بسیار مهمی تلقی می شود.
مدیرعامل پالایشگاه گاز پارسیان نیز در این کارگاه آموزشی گفت: فساد اداری چنانچه در سازمانی رخنه کند، به تدریج همه سازمان را در بر می گیرد و اصول و اعتقادات دینی و اجتماعی افراد را از بین می برد.
فرشید ابدالی دهدزی افزود: فعالیت های فرهنگی، شفاف سازی واطلاع رسانی قوانین و مقررات و تعمیم قانونگرایی، پاسخگویی و شایسته سالاری، انضباط مالی و اداری، اصلاح الگوهای مصرف و بهره وری، استقرار و توسعه سامانه های الکترونیکی، سازوکارهای نظارت و کنترل داخلی و یاری گرفتن از آموزش کارکنان می تواند زمینه ساز تقویت سلامت اداری در هر سازمان باشد.


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *