نگاه فارس

بهره برداری از از چند طرح خدماتی و عمرانی در آباده و نی ریز

۱۷ بهمن ، ساعت ۱۴:۵۵

به مناسبت مبارک دهه فجر، دو طرح عمرانی در شهرستان آباده ۴ طرح عمرانی و خدماتی در نی ریز بهره برداری شد.

افتتاح دو طرح عمرانی در آّباده

افتتاح دو طرح عمرانی در آباده

به گزارش نگاه فارس، به مناسبت دهه مبارک فجر، یک سالن ورزشی در شهر بهمن آباده در زمینی به مساحت ۱۵۰ متر مربع افتتاح شد. برای ساخت این سالن ۲۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.
همچنین با کمک خیران، مسجدی به مساحت ۹۰ متر مربع و با هزینه‌ای بالغ بر ۲۸۰ میلیون ریال در این شهر به بهره برداری رسید.

بهره برداری از ۴ طرح خدماتی در نی ریز

بهره برداری از ۴ طرح خدماتی در نی ریزهمپنین در مراسم افتتاح ۴ طرح خدماتی در نی ریز  فرماندار این شهر گفت: در بخش‌های عمرانی و خدماتی، ۴ طرح در بخش مرکزی این شهرستان به بهره برداری رسید.
امیری افزود: افتتاح کافو نوری مسکن مهر با ظرفیت ۲ هزار شماره تلفن ثابت نخستین طرحی بود که با یک میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
وی گفت: کارخانه تولید نبات و قند در زمینی به مساحت هزار و ۳۶۳ و زیر بنای ۳۰۰ متر مربع نیز در ناحیه صنعتی ده فاضل نی ریز افتتاح شد.
امیری افزود: برای راه اندازی این طرح ۷۰۰ میلیون تومان هزینه شده که با بهره برداری از آن، برای ۷ نفر اشتغال زایی ایجاد شده و سالانه ۵ تن نبات با طعم‌های مختلف گیاهان تولید و روانه بازار می‌ شود .
امیری گفت: سومین طرح، پارک محله‌ای روستای حاجی آباد در زمینی به مساحت هزار و ۵۰۰ متر مربع، ساخت بلوار امام رضا در ورودی این روستا به طول ۶۰۰ متر و عملیات روشنایی این بلوار بود که جمعا با ۳۷۵ میلیون تومان هزینه به بهره برداری رسید.
منبع:صداوسیما

instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *