نگاه فارس
رئیس کمیسیون گردشگری و زیارت شورای شهر:

بودجه تصویب شده خارج از انتظار است و نمی توان پروژه های جدید در حوزه گردشگری را اجرایی کرد

۱۵ بهمن ، ساعت ۱۳:۱۲

سولماز دهقانی گفت: با بودجه تصویب شده نمی توانیم در بحث گردشگری، پروژه های جدید را درنظر بگیریم و تنها باید به تکمیل پروژه های نیمه تمام بپردازیم.

به گزارش نگاه فارس به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، سولماز دهقانی رئیس کمیسیون گردشگری و زیارت شورای اسلامی شهر در بیست و سومین جلسه کمیسون گردشگری و زیارت با موضوع برررسی لایحه بودجه پیشنهادی سال ۹۷ در این حوزه به صورت فوق العاده برگزار شده بود، گفت: براساس رویکرد شورای شهرو شهرداری مبنی بررونق گردشگری در شهر، بودجه تصویب شده خارج از انتظار است و نمی توان پروژه های جدید در حوزه گردشگری را اجرایی کرد.

وی افزود: با توجه به بحث گردشگری و اهمیت آن در رونق اقتصاد شهر، بودجه ای برای هفته شیراز به عنوان هفته گردشگری درنظر گرفته نشده است.

رئیس کمیسیون گردشگری و زیارت شورای اسلامی شهر شیراز، تولید هویت بصری گردشگری شهر شیراز، تدوین تقویم رویدادهای گردشگری ،حمایت از تولیدات صنایع دستی، حمایت از گروه های فرهنگی، هنری و گردشگری شیراز در حوزه ملی و بین المللی را از جمله اهداف مهم  این کمیسیون عنوان کرد.

دهقانی گفت: با بودجه تصویب شده نمی توانیم در بحث گردشگری، پروژه های جدید را درنظر بگیریم و تنها باید به تکمیل پروژه های نیمه تمام بپردازیم.


instagram telegram

یک پاسخ به “بودجه تصویب شده خارج از انتظار است و نمی توان پروژه های جدید در حوزه گردشگری را اجرایی کرد”

  1. […] لیلا دودمان رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا و همچنین سولماز دهقانی رئیس کمیسیون گردشگری و زیارت شورای شهر از عدم اجرا و تصویب پروژه های جدید در سال ۹۷در حوزه […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *