نگاه فارس
لیلا دودمان:

درسال ۹۷ شاهد اجرای پروژه جدید فرهنگی نخواهیم بود

۱۵ بهمن ، ساعت ۱۳:۰۵

به گزارش نگاه فارس به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، لیلا دودمان با اشاره به اهمیت بحث فرهنگی درشورای پنجم گفت: محدودبودن منابع درآمدی شهرداری و تنگناهای موجود، سبب کاهش بودجه بخش فرهنگی درسال جاری شد اما امید است با درایت مجموعه شهرداری این مشکل برطرف شود .

وی  افزود: دربخش فرهنگی ساخت کتابخانه، ساخت مجتمع های فرهنگی چندمنظوره، طرح تقویت فرهنگ سراها، طرح مطالعه و ساخت نگارخانه ودر بخش اجتماعی ساخت پارک کودک با ظرفیت فرهنگی، اجتماعی و آموزشی دراولویت فعالیتهای ماقرار دارد.

دودمان گفت: با توجه به جایگاه شیراز به عنوان سومین حرم اهل بیت علیهماالسلام، سعی داریم اولویت های پروژه  ها درسال جاری را در راستای این جایگاه اجرایی کنیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر گفت: برای نخستین بار طرح شناسایی هنرمندان و متخصصان محله، با استفاده از توزیع و تکمیل سه هزار پرسشنامه در محله های دارای فرهنگسرا صورت گرفت.

وی هدف ازاجرای این طرح را، بهره گیری از کارشناسان فرهنگی درحیطه آموزش فرهنگسراها عنوان کرد.

عضوشورای اسلامی شهر از طرح محله محوری به عنوان طرح فرهنگی اجتماعی یادکرد وگفت: برای اجرای این طرح، سه منطقه شیخ علی چوپان، ده پیاله و مهدی آباد را به عنوان پایلوت درنظر گرفته ایم تا با برگزاری جلسات و مشارکت اهالی در امر مدیریت محله در راستای  پیشگیری ازآسیبهای اجتماعی در محله های حاشیه نشین گامی موثر برداریم.


instagram telegram

یک پاسخ به “درسال ۹۷ شاهد اجرای پروژه جدید فرهنگی نخواهیم بود”

  1. […] آخرین اظهار نظرها و بررسی ها، لیلا دودمان رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا و همچنین سولماز دهقانی رئیس کمیسیون گردشگری و زیارت […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *