نگاه فارس

نیم نگاه فجری ها به رده سوم

۱۴ بهمن ، ساعت ۱۰:۰۸

رویارویی تیم های فجر سپاسی شیراز و خونه به خونه مازنداران ، بدون شک یکی از مهمترین دیدارهای هفته بیست و دوم رقابت های دسته یک کشور محسوب می شود. دو تیمی که امید زیادی به صعود دارند.

 به گزارش نگاه فارس رقابت های هفته بیست و دوم دسته یک کشور عصر امروز با برگزاری ۹ دیداربه پایان می رسد. در مهمترین دیدارهای این هفته ، خونه به خونه مازندران مهمان تیم فجر سپاسی شیراز است. فجری ها که هفته قبل با شکست دادن نفت مسجد سلیمان نشان دادند روند رو به رشدی داشته اند. این تیم در صورتیکه از سد خونه به خونه عبور کند و تیم نساجی هم برابر شهرداری ماهشهر متوقف شود بالاتر از این دو تیم مازندرانی در رده سوم جای می گیرد.

رویارویی شهرداری تبریز و بادران تهران ، جدال اکسین البرز با آینده سازان برق جدید شیراز ، دیدار مس کرمان با ملوان انزلی ، تقابل نفت مسجد سلیمان با آلومینیوم اراک و دوئل تیم های مس رفسنجان و گل گهر سیرجان در دربی دیار کریمان ، از دیگر بازی های جذاب و تاثیر گذار هفته بیست و دوم به شمار می آید.

 

فجرسپاسی شیراز – خونه‌به‌خونه ‏مازندران ؛ نیم نگاه فجری ها به رده سوم

فجر سپاسی هفته قبل با ارایه بازی حساب شده و منطقی که نشات گرفته از شناخت کامل حریف بود دومین شکست نفت مسجد سلیمان را رقم زد و با این پیروزی در حقیقت برای همه مدعیان خط و نشان کشید. شاگردان علی اصغر کلانتری که در بازی رفت هم خونه به خونه را متوقف کرده بودند در شرایطی به مصاف حریف قدرتمند خود می روند که این روزها از شرایط خوبی برخوردار بوده و فقط به دنبال سه امتیاز بازی ها هستند و این روحیه خوب و هماهگی بالا طبعاً کار را برای تیمی که به دلیل لغو بازی هفته گذشته اش با نساجی ، هفته ایی بدون مسابقه را پشت سر گذاشته را سخت تر می کند. البته بازی نکردن در دربی مازندران فرصت خوبی برای اسکوجیچ که در نیم فصل جایگزین جواد نکونام شده بود فراهم کرد تا با وقت بیشتری برای تمرین داشته باشد و بالعکس بازیکنان هم بیش از پیش با افکار مربی جدیدشان آشنا شدند ، واقعیتی که طبعاً به تیم خونه به خونه در ارایه بازی هماهنگ و کسب نتیجه برابر فجر سپاسی کمک می کند.
تیم های خونه به خونه و فجر سپاسی هم اکنون ۳۵ امتیازی بوده و در جایگاه چهارم و پنجم قرار دارند و برنده این بازی ۳۸ امتیازی شده و در صورت توقف نساجی برابر شهرداری ماهشهر به رده سوم صعود می کند.

 

اکسین البرز – آینده‌سازان برق جدید ‏شیراز ؛ مهمترین بازی برق

دیدار تیم های ۳۲ امتیازی اکسین و برق یکی از مهمترین بازی هایی است که شیرازی ها آن را تجربه می کنند. تیمی که در دور رفت با داود مهابادی سر به آسمان می سایید و شانه به شانه نفت مسجد سلیمان حرکت می کرد اما در دور برگشت حرفی برای گفتن نداشته و سیر نزولی را پیموده است و بازی با اکسین شاید آخرین شانس برقی ها و مربی شان برای اثبات روزهای خوب باشد.


instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *