نگاه فارس
استاندار فارس در جلسه ستاد سرمایه گذاری استان:

موضوع اشتغال دغدغه اصلی استان فارس/ همت و تلاش جمعی برای رفع مشکلات مردم

۹ بهمن ، ساعت ۹:۳۰

استاندار فارس گفت: دغدغه اصلی کشور و استان فارس موضوع اشتغال است و در این زمینه هر کشوری که راه پیشرفت و توسعه را طی کرده است از مسیر تقویت بخش خصوصی و ایجاد تسهیلات برای سرمایه گذاران عبور کرده است.

به گزارش نگاه فارس به نقل از اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري فارس، مهندس اسماعيل تبادار در جلسه ستاد سرمايه گذاري استان كه به بررسي و رفع مشكلات چند طرح سرمايه گذاري اختصاص داشت، با بيان اين كه مجموعه مديران استان بايد نگاه حمايتي نسبت به طرح هاي سرمايه گذاري داشته باشند، اظهار داشت: پاسخ استعلام هاي متقاضيان سرمايه گذاري بايد در سريع ترين زمان ممكن ارائه شود و اجازه ندهيم سرمايه گذاران بخش خصوصي در بدنه دستگاه هاي اجرايي معطل فرايندهاي نامناسب و طولاني اداري شوند.
وي خواستار بررسي و نظارت مديران كل استان فارس بر عملكرد زيرمجموعه اداري و اهتمام كارشناسان در خصوص پاسخ به درخواست هاي سرمايه گذاري شد و افزود: بايد از كاركنان و كارشناسان با انگيزه و كوشا كه در زمينه تقويت امر اشتغال و سرمايه گذاري تلاش مي كنند تقدير كنيم.
نماينده عالي دولت در استان فارس با تاكيد بر اين كه هيچ تناقضي ميان رعايت قانون و مقررات و ايجاد تسهيلات براي متقاضيان سرمايه گذاري وجود ندارد، گفت: اگر مي خواهيم زمينه كار و اشتغال در استان فراهم شود بايد همت جمعي داشته باشيم و نهايت تلاش را براي توجه و رفع مشكلات مردم به كار بگيريم.
استاندار فارس همچنين خواستار توجه مديران در زمينه معرفي كارشناسان زبده به پنجره واحد سرمايه گذاري استان شد و تاكيد كرد: حداكثر تصميم گيري هاي مديران بايد توسط نمايندگان دستگاه هاي اجرايي در پنجره واحد صورت بگيرد و لازم است اين نمايندگان در حد جانشين مديران دستگاه ها در پنجره واحد سرمايه گذاري عمل كنند.

instagram telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *